Sztuczne rzęsy i produkty do stylizacji brwi marki Ardell już w Polsce

Produkty marki Ardell uwielbiane są przez kobiety, makijażystów z całego świata oraz gwiazdy Hollywood. Marka proponuje nie tylko ponad 125 rodzajów sztucznych rzęs na każdą okazję, ale też produkty do stylizacji brwi. W Polsce dostępne będą wybrane modele sztucznych rzęs, kępek oraz pomady do brwi.
Sztuczne rzęsy Sztuczne rzęsy Ardell

SZTUCZNE RZĘSY

W 1971 roku Arnold i Syndell Miller stworzyli obecnie najlepszą na świecie markę sztucznych rzęs. Pierwsze rzęsy Ardell ® , Duralash, powstały po to, by dodać prawdziwym rzęsom realistycznej objętości i długości, wzmocnić je, ale nie zaburzyć ich naturalnego piękna. Popularność Ardell® rosła tak szybko, że bracia zdecydowali się produkować rzęsy w coraz to nowych stylach, takich jak kultowy Wispies, 105S czy 101S, cały czas mając na względzie misję marki - dawania kobietom pięknego, niepowtarzalnego spojrzenia.

SZTUCZNE RZĘSY CENA: 24,99 zł

Rzęsy wielokrotnego użytku Ardell ® są wykonane w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów i mocowane ręcznie na cieniutkim bezbarwnym pasku. Dzięki temu idealnie dopasowują się do naturalnych rzęs ? są lekkie, miękkie, ładnie się układają. Ich noszenie to sama przyjemność. Marka proponuje rzęsy w kilku stylach ? od naturalnego po glamour. Wszystko po to, by każda kobieta mogła stworzyć swój własny niepowtarzalny look. Do każdej pary rzęs dołączony jest bezpieczny, lateksowy klej do rzęs Ardell ® DUO, który jest najlepiej sprzedającym się na świecie wodoodpornym produktem do przyklejania rzęs.

Sztuczne rzęsy w kępkach Sztuczne rzęsy w kępkach Ardell

SZTUCZNE RZĘSY - KĘPKI

Kępki są również wykonane w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów. To propozycja dla kobiet, które chcą jedynie zagęścić swoje naturalne rzęsy i dodać im charakteru. Kępki Ardell ® są trwałe, wodoodporne, ultralekkie i łatwe w stosowaniu. Można je używać nawet przez 6 tygodni!

Cena: 24,99 zł

Pomada do brwi Pomada do brwi Ardell

POMADA DO STYLIZACJI BRWI

To produkt wielozadaniowy dla kobiet ceniących wygodę - pozwala wypełnić brwi oraz nadać im ładny kolor i kształt. Pomada Ardell ® łączy w sobie działanie trzech produktów: pudru, ołówka do brwi i żelu. Załączony aplikator posiada dwa końce: precyzyjny pędzelek do konturowania doskonale sprawdza się do cieniowania, a szczoteczka dokładnie rozczesuje brwi. Pomada jest niezwykle trwała - pozostaje na miejscu cały dzień. Produkt dostępny jest w trzech kolorach: blonde, medium brown oraz dark brown.

Cena: 39,99 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.