Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - część II

Jeśli nadal nie możesz odnaleźć się w przytłaczającej ilości fasonów i wzorów strojów kąpielowych, podejrzyj z nami gwiazdy i zainspiruj się nimi!
Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - część II Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - część II kolaż Groszki.pl

Plażowe hity według gwiazd

Jeśli nadal nie możesz odnaleźć się w przytłaczającej ilości fasonów i wzorów kostiumów kąpielowych, podejrzyj z nami gwiazdy i zainspiruj się nimi! W każdym slajdzie znajdziesz garść przykładowych produktów z polskich sklepów, a jeśli to dla ciebie za mało, koniecznie zajrzyj do pierwszej części "Strojów kąpielowych w stylu gwiazd ".

Zobacz część pierwszą:

lato 2011, wiosna 2011, bikini, stroje kąpielowe, inspiracje, trendy, kostiumy kąpielowe, w stylu gwiazd, gwiazdy, Kim Kardashian, celebrietes, Rachel Bilson, bandeau, bikini

Najmodniejsze stroje kąpielowe w stylu gwiazd

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Michelle Hunziker

Michelle Hunziker została sfotografowana na wakacjach we Włoszech ósmego lipca 2011. Szwajcarska aktorka, modelka i prezenterka postawiła na biel, które pięknie kontrastuje z opalenizną. Jej bikini ma klasyczny krój, który urozmaicają biżuteryjne detale na łączeniach i ciekawa faktura materiału.

Na kolażu: kostium z falbankami Cubus, 49,99 zł + 49,99 zł; bikini z niebieskimi ozdobami H&M, 49,90 zł + 19,90 zł; strój z kuleczkami Atlantic, 69,99 zł.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Helena Christensen

Helenę Christensen przyłapano na wakacjach we Włoszech 13. lipca. Ona również postawiła na biel, ale w innej formie. Jej strój składał się z bardzo modnej góry w stylu bandeau z ramiączkiem wychodzącym spomiędzy piersi i zabudowanych fig.

Na kolażu: strój z supełkami H&M, 24,90 zł + 14,90 zł; kostium w złoty wzór H&M, 24,90 zł + 19,90 zł; strój bez ramiączek Atlantic, 159,99 zł; strój z ramiączkiem wychodzącym ze środka biustonosza Atlantic, 159,99 zł.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Annalynne McCord

Annalynne McCord została sfotografowana podczas zabawnego wydarzenia w Kalifornii 14. lipca. Paparazzi musiał być zadowolony ;) Gwiazda serialu "90210" wybrała nietypowy w tym sezonie strój o klasycznym fasonie - z usztywnianym biustonoszem i figami. Charakterystyczne dla tego modelu były pasy przy wykończeniu w innym kolorze - okazuje się, że mnóstwo tego typu urozmaiceń znajdziecie także w Polskich sklepach!

Na kolażu u góry: strój Sloggi, 109 zł + 69,90 zł (bielizna-anna.pl).

Na kolażu na dole: czarno-złote bikini Freya Supernova, 143 zł + 143 zł (biel.com.pl); granatowy kostium Sloggi, 109 zł + 69,90 zł (bielizna-anna.pl); strój z groszki Fantasie Barcelona, 193 zł + 107 zł (biel.com.pl).

Annalynne McCord, strój kąpielowy, kostium kąpielowy,bikini

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Kelly Brook

Angielska modelka, aktorka i prezenterka Kelly Brook postawiła na kremowe bikini ze złotymi ozdobami w biżuteryjnym stylu, gdy była na wakacjach we Włoszech 14. lipca. To połączenie kolorystyczne jest ciepłe i przyjemne dla oka, a detale sprawiają, że całość nabiera elegancji. okazuje się, że nie ma problemu ze znalezieniem czegoś w podobnym stylu u nas - jasnych kolorów i złota jest pod dostatkiem!

Na kolażu: kremowy kostium ze złotymi kwadracikami H&M, 19,90 zł + 19,90 zł; bikini w złote zygzaki H&M, 49,90 zł + 39,90 zł; strój ze złotymi kuleczkami i wzorem Atlantic, 84,99 zł; bikini z frędzlami H&M, 49,90 zł + 24,90 zł.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Hilary Swank

Hilary Swank została sfotografowana we Włoszech 14. lipca. Miała na sobie bardzo modne czarne bikini z górą w stylu bandeau bez ramiączek i figami. To jeden z najpopularniejszych kostiumów na ten sezon, więc wariacji do wyboru mnóstwo!

Na kolażu: strój z białym obramowaniem Reserved, 49,99 zł + 39,99 zł; bikini z rogiem H&M, 39,90 zł + 29,90 zł; kostium z biżuteryjnym połączeniem w górnej części TopShop, ok. 140 zł; strój z górą z ramiączkiem Zara, 79,90 zł + 39,90 zł; bikini na modelce Paphia, 70,49 zł (angel.pl).

Hilary Swank bikini holiday in Positano, Italy, strój kąpielowy, kostium kąpielowy, czerń, bikini, bandeau, figi

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - część II Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - część II kolaż Groszki.pl

Pytanie

Czyje bikini podoba się Wam najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.