STRANGER THINGS 3: kapsułowa kolekcja H&M i Netflix

Pod koniec maja do sprzedaży trafi specjalna kolekcja H&M oraz Netflix, która ucieszy wszystkich fanów, czekających z niecierpliwością na trzeci sezon serialu STRANGER THINGS

Na nowe odcinki trzeciego sezonu popularnego serialu "Stranger Things" będziemy musiały poczekać jeszcze do 4 lipca, ale już za chwilę, dzięki kapsułowej kolekcji H&M i Netflix, będziemy mogły poczuć prawdziwy klimat lat 80

Kolekcja H&M i Netflix dla fanów serialu "Stranger Things"

Kapsułowa kolekcja H&M i NetflixKapsułowa kolekcja H&M i Netflix H&M

Kolekcja inspirowana serialem "Stranger Things" trafi do sprzedaży 23 maja i będzie dostępna w salonach H&M na całym świecie oraz w sklepie online. Co znalazło się w specjalnej linii inspirowanej jednym z naszych ulubionych seriali? Wszystko to, co doskonale oddaje wakacyjny klimat lat 80. W damskiej kolekcji znajdziecie czerwony kostium kąpielowy z napisem "Hawkins Pool", koszulki oraz topy z tytułem serialu oraz fajne dodatki - basenowe klapki, daszki, smycze, nerkę i kąpielowy ręcznik.

Wybrane elementy kolekcji 'Stranger Things'Wybrane elementy kolekcji 'Stranger Things' H&M

W męskiej kolekcji H&M "Stranger Things" oprócz topów i szortów pojawi się także hawajska koszula z nadrukiem Demogorgonów. 

Co ciekawe, wybrane elementy kolekcji H&M mają pojawić się w odcinkach trzeciego sezonu "Stranger Things", a w rolę modela w kampanii promującej kolekcję pojawił się Dacre Montgomery, który w serialu wciela się w postać Billy'ego Hargrove.

Więcej o: