Puma wprowadza nowy model sneakersów RS-X Tech inspirowany designem telefonów firmy Motorola

Technologia i styl retro w nowym ekskluzywnym dropie modelu RS-X to efekt wspólnych działań sportowej marki PUMA i telekomunikacyjnej firmy Motorola

Puma celebruje odrodzenie technologii w świecie sneakersów zapraszając do współpracy pionera innowacji - markę Motorola. 

Cieszymy się, że możemy współpracować z marką, która jest równie zaangażowana w rozwój innowacji i kultury. Razem z Motorolą przenosimy grę sneakersów na wyższy poziom, wprowadzając zupełnie nową odsłonę stylu RS z lat 80. wzbogaconą o detale inspirowane technologią

- powiedział Adam Petrick, Globalny Dyrektor PUMA ds. Marki i Marketingu.

Puma x Motorola 

Wspólna kolekcja Puma x MotorolaWspólna kolekcja Puma x Motorola mat. prasowe

Model Puma RS-X Tech posiada tekstylną cholewkę i elementy z połyskującej siatki. Dopełnieniem wyglądu są stylowe, skórzane nakładki, wytłoczona, tekstylna pięta oraz wyprofilowana wkładka ze specjalnym brandingiem RS PUMA. Model debiutuje w kolorystyce PUMA Black - Vapourous Grey - PUMA White.

Model RS-X Tech Motorola zainspirowany designem telefonów komórkowych charakteryzuje się wyraźnymi akcentami, które odnoszą się do kultowych telefonów z lat 80. oraz 90. 

Faktura wykorzystana na zewnętrznej podeszwie przypomina klawiaturę telefonu komórkowego. But jest również ozdobiony napisem „hellomoto” z boku i logo MOTO batwing umieszczonym na pięcie. 

Kontynuując ten motyw w dostosowanych do sezonu propozycjach ubrań, takich jak koszulki, track topy czy szorty, kolekcja prezentuje paletę barw marki Motorola z lat 80. oraz osobliwe grafiki, które reprezentują różne kamienie milowe w ewolucji komunikacji – od pagerów przez telefony-cegły do telefonów z klawiaturą QWERTY.

Więcej o: