Katarzyna Zielińska w niebieskim, zimowym płaszczu Reserved i niebanalnej czapce

Katarzyna Zielińska lubi dobrze się ubrać i na Instagram wstawia zdjęcie tuż po zrobieniu zakupów w jednym ze swoich ulubionych sklepów odzieżowych. My patrzymy na jej ciekawą stylizację w której dominuje niebieski kolor. Szczególnie zwraca naszą uwagę jej bardzo długi, zimowy płaszcz. Pochodzi z kolekcji Reserved. Znamy jego cenę!

Katarzyna Zielińska w niebieskim płaszczu marki Reserved

Katarzyna Zielińska jest już zdecydowanie gotowa na coraz chłodniejsze dni. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie, ubrana jest w długi, pikowany płaszcz w niebieskim kolorze. Wygląda w nim bardzo młodzieńczo! Ten model pochodzi z kolekcji marki Reserved i dostępny jest w ich sklepie internetowym. Kosztuje 299,99 zł i można go kupić w rozmiarach S, M oraz L. Płaszcz wygląda na bardzo ciepły, a ta długość, aż do połowy łydki, jest idealna dla prawdziwych zmarzluchów. To dość niestandardowy model i zdecydowanie wyróżnia się pośród bardziej popularnych czerni, szarości oraz zieleni. Na pewno potrafi dodać nonszalancji i miejskiego charakteru stylizacji. Płaszcz ma prosty krój, ale jeśli chcemy podkreślić sylwetkę, to możemy zawiązać w talii dołączony pasek.

Katarzyna Zielińska w czapce marki Pan tu nie stał

Katarzyna Zielińska założyła do niebieskiego płaszcza oryginalną czapkę, która przypomina trochę designem te modne w latach 80. Skojarzenie jest całkowicie trafne, bo taki był cel marki Pan tu nie stał. Ta polska marka założona przez małżeństwo już samą nazwą nawiązuje do czasów PRL-u i długich kolejek, a w modzie wracają do starych wzorów, ale w trochę unowocześnionych. Aktorka ma na sobie jedną z czapek tej marki. To niebiesko - czerwony model z pomponem, który wyróżnia się napisem "Cześć" na środkowej, przedniej części. Katarzyna Zielińska tak opisała reakcje ludzi na nią:

Na głowie czapka z napisem CZEŚĆ wywołuje uśmiech na twarzach ludzi. Kocham to!!!!

Czapkę można odnaleźć w sklepie internetowym marki, w cenie 49 zł. Miłośnicy takiego pomysłu, na stronie marki znajdą również wiele innych modeli czapek z różnymi napisami. 

Katarzyna Zielińska nominowana do Telekamery

Aktorka znana między innymi z serialu "Zawsze warto" ma powody do radości. Parę dni temu dowiedziała się, że jest nominowana do nagrody Telekamera w kategorii Aktorka. Na ogłoszenie zwycięzców tego konkursu trzeba poczekać jeszcze do kolejnego roku, ale sama nominacja już jest dużym wyróżnieniem. Jeśli Katarzyna Zielińska zdobędzie nagrodę to będzie to już jej trzecia Telekamera. Pierwszy raz dostała ją w 2011 roku, a kolejną w 2013. Jest bardzo możliwe, że serial w którym gra, również dostanie Telekamerę. Produkcja "Zawsze Warto" też jest nominowana.

Więcej o: