przeciwzmarszczkowe

 • Domowe sposoby na kurze łapki. W tym przypadku śmiech nie zawsze wychodzi nam na dobre
 • Garnier: kremy z komórkami macierzystymi
 • Dopasuj krem BB Garnier do swojej skóry

  Dopasuj krem BB Garnier do swojej skóry

  Krem BB od Garniera jest najchętniej kupowanym kremem BB w Polsce. Polki pokochały BB ponieważ, dzięki niemu mogą szybko - jak nigdy dotąd - odpowiedzieć na potrzeby swojej skóry i zapewnić jej naturalny wygląd. Krem BB od Garniera to idealny sposób na naturalne piękno.

  Redakcja, MK
 • Lirene Satin Lift - nowa odsłona

  Lirene Satin Lift - nowa odsłona

  Kremy przeciwzmarszczkowe to jedne z najpopularniejszych kosmetyków do twarzy. Stanowią podstawę pielęgnacji, pomagając walczyć z oznakami starzenia się skóry. Warto jednak pamiętać, że nie tylko kremy dbają o młody wygląd. Działanie przeciwzmarszczkowe oferują również nowoczesne fluidy, których formuły wzbogacone są o składniki aktywne o działaniu odmładzającym.

  Redakcja, MK
 • Arkana - kremy liftingujące

  Arkana - kremy liftingujące

  ARKANA - nowa polska marka stworzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy kosmetologicznej, której podstawa jest biologia i biotechnologia. Podążając za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi oferuje produkty zawierające substancje biologicznie czynne, które łączy z intensywnymi zabiegami biostymulującymi. Dzięki temu wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne, aby opóźnić starzenie się skóry.

  Redakcja, DŁ
 • Dr Irena Eris CLINIC WAY

  Dr Irena Eris CLINIC WAY

  Apteczna seria Dr Irena Eris Clinic Way to światowej rangi innowacja dermokosmetyki estetycznej, powstała jako wynik wiedzy biotechnologicznej i dermatologiczno - kosmetologicznej, 30 lat doświadczeń w pielęgnacji anti-aging oraz najnowszych osiągnięć naukowych. Produkty oparte na FGF1 LMSTM z technologią LIPO-SPHERE zostały wzbogacone o Aqua Calcis zapewniająca bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej cery w każdym wieku.

  Redakcja, MK
Więcej o:

przeciwzmarszczkowe

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.