Najlepsze serum przeciwzmarszczkowe, czyli kosmetyki, które wygładzają skórę. Produkt z kawiorem to hit!

Ola Falkowska/Aleksandra Matczuk
07.04.2020 12:55
kawior

kawior (Fot. Shutterstock)

Serum przeciwzmarszczkowe to idealne rozwiązanie dla skóry dojrzałej, walczącej z oznakami upływu czasu. Aby, zaspokoić jej potrzeby, sięgnij po ten kosmetyk! Skuteczne efekty gwarantowane!

Pielęgnacja skóry dojrzałej - kosmetyki z kawiorem

Niezależnie od zawodu, używanych kosmetyków, stresu czy środowiska w którym żyjesz upływ czasu w końcu będzie widoczny także na skórze. Do tej pory naukowcy nie wynaleźli magicznego środka, który by zawiesił proces starzenia się. Nie znaczy to, że jesteś wyłącznie skazana na nasilenie się procesu starzenia. Ochrona przed czynnikami powodującymi przedwczesne powstawanie zmarszczek, zbilansowana dieta czy wreszcie spokojny tryb życia mają kolosalny wpływ na to, kiedy powstaną pierwsze zmarszczki, jak będą głębokie i w jakim stanie będzie twoja skóra w dojrzałym wieku. Równie ważne są odpowiednie nawyki pielęgnacyjne, w tym oczywiście kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Kawior, dzięki niepowtarzalnej i przypominającej ludzką skórę budowy, cieszy się sławą luksusowego i, przede wszystkim, efektywnego pogromcy zmarszczek. Jeżeli zależy ci na holistycznej pielęgnacji skóry dojrzałej, serum z kawiorem jest tym, czego szukasz. Kosmetyki zawierające ekstrakt z kawioru aktywizują fibroblasty do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny, co ma rewelacyjny efekt w postaci zwiększenia elastyczności skóry oraz redukcji zmarszczek. Już po kilku tygodniach skrupulatnego używania serum przeciwzmarszczkowego stan skóry ulega wyraźnemu odmłodzeniu – zachwyca naturalnym pięknem, młodzieńczym blaskiem i tryska zdrowiem.

serumserum shutterstock

Pielęgnacja skóry dojrzałej - kosmetyki z kolagenem

Serum przeciwzmarszczkowe z kolagenem chętnie wybierają kobiety z wyraźnymi oznakami starzenia się skóry. I słusznie! Kosmetyki zawierające kolagen charakteryzują się skutecznym działaniem wygładzającym, dzięki czemu świetnie wyrównują powierzchnię skóry, zmniejszają widoczność zmarszczek mimicznych oraz przywracają utraconą elastyczność skóry. Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy chronią ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, pozwalając dłużej cieszyć się młodym wyglądem skóry. Wystarczy regularna aplikacja niewielkiej ilości serum przeciwzmarszczkowego z kolagenem rano i wieczorem, by przekonać się, jak wielka pielęgnacyjna moc tkwi w tym kosmetyku. Ze zmarszczkami można walczyć – i to z sukcesem. Rozpieszczaj skórę codziennie kilkoma kroplami bogatego w składniki aktywne serum przeciwzmarszczkowego. Szybko zauważysz dużą poprawę kondycji skóry, dzięki jego używaniu!

SerumSerum fot. www.shutterstock.com

Skóra dojrzała- serum z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która znajduje się w naszej skórze. Niestety z wiekiem jego poziom zaczyna się obniżać. Skóra przestaje być jędrna i elastyczna, a twarz zdobią pierwsze zmarszczki. Warto więc stosować serum przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym. Serum chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i ma właściwości mocno oczyszczające. Jak stosować serum z kwasem hialuronowym? Nie stosuje się go codziennie, raz w tygodniu wystarczy. Pamiętaj też, że serum nie jest kosmetykiem głównym w pielęgnacji. Będzie on raczej uzupełniał twój dobry krem przeciwzmarszczkowy.

Serum pod oczy, jako uzupełnienie w pielęgnacji

Skóra pod oczami jest bardzo delikatna, dlatego wymaga od nas specjalnej pielęgnacji. Jest dużo cieńsza i mniej odporna na działanie czynników starzenia. Intensywny tryb życia i stres sprawiają, że coraz mocniej widać cienie pod oczami. Jeżeli jednak chcemy zabezpieczyć ją przed tymi czynnikami lub zmniejszyć ich widoczność warto wypróbować serum przeciwzmarszczkowe pod oczy. Należy jest stosować z serum przeciwzmarszczkowym, którego używasz do twarzy.

serum do twarzyserum do twarzy shutterstock