Lubisz się pośmiać? Te parodie filmów rozbawią cię do łez. Wybrałyśmy najciekawsze!

Chociaż parodie filmów nie są tak popularne jak romantyczne historie czy komedie to jak już zdarzy ci się zobaczyć choć jedną produkcję w tym stylu, będziesz chciała więcej! Jeśli lubisz się pośmiać, wybrane przez nas parodie filmów z pewnością rozbawią cię do łez. Czeka cię bardzo interesujący wieczór!

Sparodiować film czy serial jest bardzo łatwo, ale aby zrobić to w wielkim stylu trzeba się napracować! Ten gatunek może i nie jest tak popularny jak typowe komedie, ale wybór produkcji jest równie duży. Oczywiście nie znaczy to, że filmy warte są uwagi - czasem wręcz przeciwnie. Dlatego też wybraliśmy absolutne hity, jeśli chodzi o parodie filmów. Będziesz płakać ze śmiechu!

Parodie filmów - ,,Szklanką po łapkach"

Parodie filmówParodie filmów Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Oryginalny tytuł Spy Hard to nic innego, jak parodia Szklanej pułapki, aczkolwiek film nakręcony jest w taki sposób, że ogółem zgrywa się z kina szpiegowskiego. W rolach głównych zobaczysz oczywiście Leslie Nielsena i duet Jasona Friedberga, i Aarona Seltzera. Mimo, że ta produkcja nie jest tak wybitna jak te, w których panowie występowali wcześniej i tak rozśmiesza do łez. Jak brzmi fabuła? Victoria Dahl ginie podczas interwencji, skierowanej przeciwko sadystycznemu generałowi Rancorowi. Po piętnastu latach od tamtej tragedii, do akcji wkracza piękna i dzielna córka Victorii - agentka Barbara Dahl. Zostaje jednak porwana przez Rancora, który jak się okazuje, ocalał. Teraz zamierza przejąć władzę nad całym światem. Szaleńca może powstrzymać tylko były tajny agent WD-40, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Jeśli jakimś cudem nie widziałaś tej produkcji, musisz to nadrobić!

Parodie filmów - ,,Straszny film"

Parodie filmówParodie filmów Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Straszny film doczekał się kilku części, aczkolwiek to pierwszy film jest warty uwagi. Nawet, jeśli nie jesteś fanką horrorów ta produkcja z pewnością ci się spodoba. Straszny film to parodia wszelkich klasycznych zagrywek, które dobrze znasz z typowych horrorów. W scenach znalazła się cała masa bezpośrednich odniesień do znanych dzieł, wnosząc produkcję na porządny poziom satyry. Przy tym wszystkim film pozostaje prosty i po prostu zabawny. Kontynuacje, choć bardziej kuriozalne i groteskowe już nie bawią tak jak pierwsza część. Aczkolwiek, jeśli szukasz czegoś lekkiego do obejrzenia i tylko po to, by się pośmiać, śmiało możesz sięgnąć po kolejne części. Kto wie, może spodobają ci się jeszcze bardziej!

Parodie filmów - ,,Poznaj moich Spartan"

Parodie filmówParodie filmów Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Poznaj moich Spartan to nic innego, jak parodia znanego dramatu 300, w którym to garstka Spartan pod dowództwem króla Leonidasa I przeciwstawia się armii perskiej, na czele której stoi Kserkses. W parodii tej główne role należą do Sean’a Maguirego oraz Carmen Electry, którzy przynajmniej z wyglądu przypominali aktorów oryginału. Jeśli dopiero co wdrażasz się w parodie filmów, ta produkcja musi znaleźć się na twojej liście. Jest naprawdę udana i poziomem jak najbardziej dorównuje wcześniej wspomnianym filmom. Dlatego też, jeśli lubisz tego typu poczucie humoru, z pewnością nie będziesz się nudzić oglądając wręcz karykaturalną Paris Hilton czy Britney Spears. To będą naprawdę rozrywkowe prawie 2 godziny!

Więcej o: