Księżna Kate olśniewa na premierze filmu "Top Gun: Maverick". Książę William postawił na nieoczywisty dodatek

W Londynie właśnie odbyła się premiera najnowszego filmu z Tomem Cruisem w roli głównej "Top Gun: Maverick". Na czerwonym dywanie pojawiła się księżna Kate w zachwycającej sukni podkreślającej jej sylwetkę oraz książę William, który w subtelny sposób oddał hołd bohaterowi produkcji.

Księżna Kate na premirze "Top Gun: Maverick"

Tom Cruise kolejny raz wcielił się w Pete'a "Mavericka" Mitchella w najnowszym filmie "Top Gun: Maverick". W premierze produkcji wzięli udział nie tylko jej twórcy, ale również księżna Kate z księciem Williamem. Middleton postawiła na posągową, czarną suknię z odsłoniętymi ramionami. Przy dekolcie pojawiła się biała wstawka, dzięki której synowa księżnej Diany nie złamała królewskiego protokołu, który mówi, że w czarnych stylizacjach członkowie rodziny królewskiej mogą się pokazywać wyłącznie podczas trwającej żałoby. Księżna Kate zaprezentowała się w modelu od Rolanda Moureta. Całości dopełniły długie kolczyki z motywem gwiazd od brytyjskiej marki Robinson Pelham oraz szpilki zaprojektowane przez dom mody Prada.

Księżna Kate i książę William na premierze filmu 'Top Gun: Maverick'Księżna Kate i książę William na premierze filmu 'Top Gun: Maverick' Instagram @dukeandduchessofcambridge

Książę William na premierze filmu "Top Gun: Maverick"

Książę William na premierze filmu "Top Gun: Maverick" postawił na ponadczasową klasykę, czyli czarny, dopasowany smoking. Mąż księżnej Kate dobrał do niego białą koszulę i poszetkę w tym samym kolorze. Na uwagę zasługują jednak buty. Najstarszy syn księżnej Diany zdecydował się na aksamitne loafersy, a na ich nosku pojawiła się zaś naszywka z samolotem F18. Detal ten nawiązuje do filmu, w którym główny bohater jest pilotem marynarki wojennej. Model pochodzi z kolekcji marki Crockett & Jones.

Premiera filmu "Top Gun: Maverick"

"Top Gun: Maverick" to wielki powrót Toma Cruise do roli, która przyniosła mu światową sławę. Mimo że film był gotowy znacznie wcześniej, jego premiera była kilkukrotnie przekładana przez trwającą na całym świecie pandemię. Pierwszy raz produkcję zaprezentowano na trwającym od maja Festiwalu Filmowym w Cannes. Po seansie nagrodzono realizację pięciominutowymi owacjami na stojąco. 

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki w czarnym kolorze.

Więcej o: