Małgorzata Kożuchowska w jasnym płaszczu zachwyciła na niedzielnym spacerze. Ten fason to hit na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z niedzielnego spaceru. Naszą uwagę zwrócił jej kremowy płaszcz z kolekcji jednej z ulubionych marek polskich gwiazd. Podobny model znajdziemy na wyprzedaży. Ten fason to strzał w dzisiątkę na nadchodzącą wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska w supermodnym płaszczu

Aktorka od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych, polskich gwiazd. Nic dziwnego - z jej stylu czerpią inspirację miliony kobiet. Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w kremowym płaszczu włoskiej marki Deni Cler Milano. Artystka wybrała się w nim na niedzielny spacer, podczas którego można było już poczuć zbliżającą się wiosnę. Gwiazda zdecydowała się na płaszcz z paskiem podkreślający talię. Podobny model, tylko w szarym kolorze, znajdziemy obecnie na wyprzedaży za 1499 zł. Ten fason sprawdzi się w okresie przejściowym, gdy potrzebujemy stylowego, ale jeszcze ciepłego okrycia wierzchniego. Fanki nie kryły zachwytu nad jej niedzielną stylizacją:

stylówka dobra na maksa ??
Wielka klasa??????kocham takie stylizacje??wygląda Pani oszolamiajaco????

Małgorzata Kożuchowska i jej oryginalny bucket hat

Bucket hat to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat wśród młodzieży. Okazuje się, że moda na rybackie kapelusze zawładnęła również sercami dojrzałych kobiet. Małgorzata Kożuchowska swój zimowy look stworzyła wykorzystując model z oryginalnego materiału. Pleciona wełna to dość rzadko spotykany materiał, z którego niecodziennie powstają te modne nakrycia głowy. Aktorka łącząc swój kapelusz z ciepłą, puchową kurtką stworzyła według nas jeden z najmodniejszych looków ostatniego tygodnia!

Małgorzata Kożuchowska w ciekawej kurtce Vicher

Małgorzata Kożuchowska znana jest ze swojego zamiłowania do polskich marek. I słusznie. Nasze rodzime firmy mogą pochwalić się naprawdę szałowym asortymentem, nie odbiegając designem i jakością od znanych, zagranicznych brandów. Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w oryginalnej kurtce marki Vicher. Model oversize wyróżnia ciekawe połączenie wzorów, które na płaszczu tworzy spektakularną mozaikę. W sklepie internetowym firmy znajdziemy ją za 1289 zł.

Najmodniejsze kurtki na zimę znajdziesz na Avanti24.pl!