Premiera kapsułowej kolekcji DENI CLER. Sprawdźcie, co przygotowała dla nas marka w sezonie wiosna - lato 2020

Niedawno odbyła się premiera kapsułowej kolekcji włoskiej marki DENI CLER. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd, m.in. Paulina Sykut - Jeżyna, Katarzyna Sokołowska i Beata Tadla. Firma stawia na jakość i ponadczasowe wzory, dzięki którym stworzymy wiele modnych looków. Zobaczcie sami, co możemy znaleźć w sklepach.

Kolekcja wiosna - lato 2020 marki DENI CLER

Kolekcja MUSICA NELL`ARIA” czyli „Muzyka w Powietrzu", powstała dzięki inspiracji zaczerpniętej z muzyki. 240 modeli, zostało podzielonych na sześć kapsułowych kolekcji, dzięki którym naszym zdaniem, można stworzyć stylizację nie tylko do pracy, ale także na spotkanie ze znajomymi czy bardziej oficjalne wydarzenia. Modele SWING to pierwsza odsłona produktów na wiosnę - lato 2020, która cechuje się elegancją. Tu znajdziemy m.in. sukienki, żakiety i płaszcze w zielonych, żółtych i granatowych kolorach. Kolekcja JAZZ to szeroka gama świetnie skrojonych garniturów. W nadchodzącym sezonie garnitur to świetna alternatywa dla eleganckiej sukienki. Jeśli szukamy kreacji na wesele warto sprawdzić kolekcję OPERA, gdzie jest mnóstwo kwiatowych i pastelowych produktów oraz dodatków. Ubrania z serii COUNTRY to propozycja na szalone, weekendowe wypady. Produkty wyróżnia wykonanie z naturalnych materiałów takich jak jedwab i bawełna. Linia CHILLOUT to odpowiedź marki DENI CLER na nadchodzące lato. Tutaj prym wiodą sukienki z odsłoniętymi ramionami oraz ciekawe pasy. Kolor w tym przypadku pojawił się w postaci dodatków.

Kolekcja wiosna - lato 2020 DENI CLER MILANOKolekcja wiosna - lato 2020 DENI CLER MILANO (C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO / R. NAWROCKI/DENI CLER MILANO

Sophia Loren inspiracją DENI CLER

Inspiracją ostatniej odsłony kolekcji marki DENI CLER, CANZONE ITALIANA, została Sophia Loren, aktorka, której styl podziwia wielu jej fanów na całym świecie. Produkty z tej serii to przede wszystkim sukienki o fasonie klepsydry, które kolejny raz biją wszelkie rekordy popularności. Tutaj znajdziemy włoską modę nawiązującą do tej z lat 50-tych oraz 60-tych, dlatego materiały są nie tylko bogato zdobione, ale także zdecydowano się na ich najlepszą jakość. Nasycone kolory zostały w tym przypadku ozdobione złotymi elementami, które zdaniem redakcji, nadają kolekcji niepowtarzalnego charakteru.

Gwiazdy na premierze DENI CLER

Na premierze kolekcji wiosna - lato 2020 marki DENI CLER pojawiło się mnóstwo, polskich celebrytów. W wydarzeniu wzięła udział m.in. Katarzyna Sokołowska, Iza Kuna, Beata Ścibakówna, Dorota Williams, Renata Dancewicz i Paulina Sykut - Jeżyna. Wiele z nich zdecydowało się na zaprezentowanie na sobie produktów z nowej kolekcji marki, dzięki czemu przyszli klienci mieli okazję sprawdzić jak prezentują się właśnie na nich ubrania od DENI CLER. Gwiazdy, doceniają markę, która nieprzerwanie od 30-stu lat stawia nie tylko na jakość, ale także ponadczasowe wzory.