Kokardy zawróciły w głowie! Biżuteria Swarovski w nurcie HOT trendu

W sferze mody trendy ulegają nieustannym przemianom, choć ten konkretny można uznać za ponadczasowy. Mowa o kokardach, które już jakiś czas temu stały się nieodzownym elementem do eksperymentowania ze stylem na różnych płaszczyznach elegancji. Tym razem odkrywamy nowe oblicza kokard, przenosząc je z tradycyjnej roli ozdoby do włosów na obszar biżuterii, gdzie stają się wyrazem modowego statement. Kokardy wnoszą nowy wymiar do świata mody, przekształcając je w kamienie milowe stylizacji.

Najgorętszy dodatek sezonu: wstążki i kokardki

Gdzie szukać biżuterii z kokardami i wstążkami? Zdecydowanie wśród oferty marki Swarovski. Elementy z rodziny Volta przenoszą w świat romantyzmu, elegancji i wyrafinowanego wdzięku. Te wyjątkowe ozdoby, przypominające pięknie zapakowane prezenty, stają się nie tylko elementem stylizacji, ale również prezentem, który można podarować z okazji wyjątkowego momentu. Swarovski, zawsze na czele najnowszych trendów, ukazuje, jak kokardki i wstążki w formie biżuterii stanowią esencję elegancji i stylu.

Pierścionki i kolczyki

To więcej niż tylko ozdoby – to manifestacja stylu, która przenosi kokardy na zupełnie nowy poziom. Wszystkie it-girls jednogłośnie ogłaszają: kokardy przestały być jedynie akcentem fryzury, stając się kluczowym elementem wyrafinowanego looku. Zamiast nosić wstążki we włosach, możesz teraz nosić je w uszach! Lśniące, zapinane na sztyft a może w formie maxi i wiszące? Wybór należy do Ciebie! Zachwycające się również pierścionki inspirowane kształtem kokardy, ozdobione mnogością lśniących, bezbarwnych kryształów. Efekt potęgują dwa subtelne kamienie jubilerskie: pierwszy z nich okrągły, umieszczony pośrodku kokardy oraz drugi, wiszący osobno. Nic dodać, nic ująć!

Pierścionki i kolczykiPierścionki i kolczyki fot. Swarovski

Bransoletki i naszyjniki

Nawet najdrobniejszy z detali bransoletek Volta robi wielkie wrażenie. Pięknie splecione w kształt kokardy ozdoby, zachwycają dbałością o każdy szczegół. Współczesne naszyjniki w formie kokard również stanowią nie tylko wyraz subtelnej kobiecości, ale również świadectwo niepowtarzalnego stylu. Klasyczna kokarda, tradycyjnie kojarzona z elegancją, zyskuje nowe życie, stając się elementem dzisiejszej biżuteryjnej mody. To subtelne dzieła sztuki, które dodają blasku każdej stylizacji, wprowadzając do niej nutę uroku i wyjątkowości.

Kokardy i wstążki to zdecydowanie więcej niż tylko ozdoby – stają się wyrazem indywidualności i sposobem na podkreślenie swojego stylu w dynamicznym świecie mody.

Bransoletki i naszyjnikiBransoletki i naszyjniki fot. materiały prasowe Swarovski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.