Konkurs Neboa x Paprocki&Brzozowski. Do wygrania zestaw kosmetyków i torba od projektantów!

W tym roku zostań Mikołajem jeszcze przed świętami i zrób prezent sobie i Planecie. To bardzo proste, bo na Instagramie @neboa.pl oraz @paprockibrzozowski trwa właśnie świąteczny konkurs, w którym na zwycięzców czekają nagrody: zestawy wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów Neboa oraz limitowane torby od projektantów. Warunkiem udziału w zabawie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Konkurs trwa do 20 grudnia.

Konkurs NEBOA X PAPROCKI & BRZOZOWSKI

To nie przypadek, że Neboa połączyła siły z duetem Paprocki&Brzozowski. Projektanci zaprezentowali 3 października 30 pięknych kreacji z kolekcji atelier My Body My Art., oddając w ten sposób hołd pewnym siebie kobietom, ich różnorodności i potrzebom. Neboa, jako partner wydarzeń, jest zawsze tam, gdzie kobiecość idzie w parze z dobrym designem i jest okazją, aby dać wyraz filozofii marki, która wyraża się poprzez hasło Respect the Nature. Wspólne działania to kurs na lepszą przyszłość i zaproszenie do aktywnego wspierania Planety poprzez codzienne wybory.

fot. materiały prasowe

NEBOA - polska marka naturalnych kosmetyków

NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. W lipcu 2023 Neboa została oficjalnym partnerem Plastic Bank – organizacji, która wspiera ruch Social Recycling. Dzięki lokalnym społecznościom zaangażowanym w zbiórkę plastiku, odpady z tworzyw sztucznych nie trafiają do oceanu i przetwarzane są na surowiec nadający się do ponownego wykorzystania w produktach i opakowaniach. W ten sposób Plastic Bank nie tylko zatrzymuje proces powstawania plastiku oceanicznego, ale także pomaga zmniejszać ubóstwo.

Portfolio marki obejmuje 24 kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy, 5 produktów do stylizacji włosów oraz 6 żeli pod prysznic.

Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

fot. materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.