Letnia edycja limitowana Rituals. M'Gouna to kolekcja inspirowana marokańską Doliną Róż

W jej skład wchodzi selekcja produktów do ciała i do domu, symbolizujących wdzięczność za rozkwit piękna natury.

Marka Rituals w nadchodzącym sezonie zachęca nas do uważności. Nowa, limitowana edycja M'Gouna to hołd złożony naturze w podzięce za jej piękno. Zapachami inspirowanymi marokańską Doliną Róż, której dno porastają plantacje róży damasceńskiej, Rituals przypomina o celebrowaniu codzienności, małych rytuałów oraz byciu otwartym na otaczające nas piękno. 

Kolekcja M'Gouna

Wykorzystano w niej piękne składniki zapachowe występujące w pobliżu gór Atlas, takie jak opuncja czy olejek arganowy. Zjawiskowy, różany design edycji limitowanej inspirowany jest jednym z kluczowych składników jej radosnego, kwiatowego zapachu – wspomnianą wyżej różą damasceńską.

RitualsRituals Fot. materiały prasowe Rituals

W kolekcji M’Gouna znajdują się produkty do pielęgnacji ciała oraz kosmetyki i zapachy do domu. Wiosenne i letnie rytuały pielęgnacyjne uprzyjemni pianka pod prysznic w żelu, krem do ciała z perłami witaminy E, maska do ciała z glinką Rhassoul oraz pianka do ciała zmieniającą się w olejek. By utrwalić zapachy marka oferuje także wodę perfumowaną. 

Zapach róży może towarzyszyć nam również poza łazienką. M'Gouna oferuje również zestaw kuchenny - mydło i krem do rąk, zapach do domu, patyczki zapachowe oraz świecę ogrodową.

Zanurz się w świecie zapachu z Rituals, celebrując chwile piękna z najnowszą kolekcją marki. Dostępna jest online oraz w sklepach stacjonarnych - również w nowo otwartym salonie w Domach Centrum w Warszawie. 

Więcej o: