Przygotuj się na beztroską wiosnę i lato. Nowa kampania BIMBA Y LOLA SS23 oddaje ducha lat 90.

Czas zaczerpnąć letniego powietrza razem z BIMBA Y LOLA na sezon SS23 i przygotować się na beztroskie lato w duchu lat 90., które będzie pełne radości płynącej ze sportów ekstremalnych!

Kampania SS23 to powiew świeżości, który wciąż pozostaje wierny rytmowi BIMBA Y LOLA, ale łączy w sobie sport i przygodę na świeżym powietrzu, bez mediów społecznościowych. To świat, w którym nocne maratony na czacie internetowym ustępują miejsca całodniowym eskapadom na plaży, dniom spędzonym na basenie czy w skateparku. Aby w pełni oddać ducha kampanii oraz uczcić zbliżające się lato, fotograf Grant James-Thomas i dyrektorka kreatywna Ashley Munns, kierująca się miłością do kalifornijskich krajobrazów, dostarczyli nieoczekiwane obrazy. Ich wizja pozwala doświadczyć ekstremalnego nurkowania, upadku podczas gry w siatkówkę plażową, czy skoku w dal.

Kampania SS23Kampania SS23 Fot. BIMBA Y LOLA / Grant James-Thomas

Torebki na wiosnę 2023Torebki na wiosnę 2023 Fot. BIMBA Y LOLA

Spodziewaj się trików, szalonych ujęć oraz jaskrawych kolorów, które stają się jeszcze bardziej wyraziste pod słonecznym niebem. Jako dodatkowy zwrot akcji, marka postanowiła uczynić kultową torbę POCKET na ramię gwiazdą tego show. Dzięki mocnym kieszeniom i krągłościom, torba ta bez trudu zmienia styl. Srebrna, neonowożółta, czarna czy różowa - ze sportowymi paskami, kolorowymi frędzlami lub dużym, oldschoolowym łańcuchem - torba POCKET BAG lata wysoko i zawsze udaje jej się wykonać sztuczkę. Wykonana zarówno ze skóry, jak i z tkaniny, jest gotowa do freestyle’u na świeżym powietrzu – nawet w ekstremalnych warunkach! Naiwny i zaciekły. Niewinny i głośny.

To jest sport ekstremalny według BIMBA Y LOLA!

Kampania SS23Kampania SS23 Fot. BIMBA Y LOLA / Grant James-Thomas

Torebki na wiosnę 2023Torebki na wiosnę 2023 Fot. BIMBA Y LOLA

Torebki na wiosnę 2023Torebki na wiosnę 2023 Fot. BIMBA Y LOLA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.