I AM ENOUGH. Nowa kampania renee zachęca do spojrzenia na siebie z miłością

Pięknym ubraniom i dodatkom na nowy sezon wiosna-lato 2023, które pozwolą docenić siebie, towarzyszą bajeczne kadry Wietnamu w obiektywie Borysa Synaka.

Mówi się, że najważniejszą relacją w życiu jest nasza relacja z samym sobą. To, jak do niej podchodzimy przekłada się na wszystkie związki z innymi ludźmi. Często w w pogoni za byciem lepszym, robieniem więcej i zadowalaniem innych zatracamy swoją własną tożsamość. Czy musimy wiecznie za czymś gonić? Dlaczego czasami nie możemy sobie odpuścić i być z siebie zadowolone?

kolekcja renee wiosna/lato 2023kolekcja renee wiosna/lato 2023 Fot. materiały prasowe renee, Borys Synak

YOU AR ENOUGH - właśnie to, za pośrednictwem nowej kampanii na sezon wiosna/lato 2023, mówi nam marka renee. Brand zachęca do podróży w głąb siebie, dzięki której uświadomimy sobie, że dysponujemy wszystkimi potrzebnymi zasobami, by być spełnionymi i szczęśliwymi. To właśnie dzięki akceptacji siebie i zrozumieniu swoich uczuć jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone cele. Rozpocznij opowieść o budowaniu pewności siebie z nową kolekcją renee, która zachwyca świeżością i silnym wyrazem. 

kolekcja renee wiosna/lato 2023kolekcja renee wiosna/lato 2023 Fot. matriały prasowe renee, Borys Synak

Co znajdziemy w kolekcji renee?

Rządzą w niej motywy geometryczne, wzory inspirowane naturą oraz ażurowe zdobienia. To mocne, kobiece barwy prezentowane na wyrazistych krojach - prawdziwe statement clothes! Nosząc je każda kobieta poczuje się wyjątkowo i pewnie. 

Oficjalne zdjęcia kolekcji zostały wykonane w Wietnamie. Bezkres natury, kolory ziemi oraz żywioły, takie jak wiatr czy woda świetnie współgrają z przedstawionymi przez markę sylwetkami. Kobieta renee jest niezależna, odważna i uwielbia... mocną, wyrazistą biżuterię! Biżuteryjne akcenty pojawiają się również na eleganckich sandałach na obcasie

kolekcja renee wiosna/lato 2023kolekcja renee wiosna/lato 2023 Fot. materiały prasowe renee, Borys Synak

Nie jesteś fanką natury? Renee przygotowało również propozycje dla miłośniczek zgiełku miasta.  Wzrok przykuwają stylizacje ze sportowymi, mocno podkreślającymi sylwetkę kombinezonami i sneakersami, a dla fanek streetwearowego glamu świetnym wyborem będą asymetryczne bluzki i wzorzyste spodnie flare.

kolekcja renee wiosna/lato 2023kolekcja renee wiosna/lato 2023 Fot. materiały prasowe renee, Borys Synak

Wejdź do świata renee i poczuj siłę, z jaką możesz realizować kolejne wyzwania. Odkryj swoje potrzeby, wsłuchaj się w siebie i bądź swoją największą przyjaciółką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.