Wylicytuj na WOŚP metamorfozę z Avanti24 i voucher 2000 zł na ubrania

W tym roku Gazeta.pl oraz serwis Avanti24.pl zapraszają do aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wygraną jest metamorfoza wykonana przez zespół Avanti24.pl i znanych profesjonalistów cenionych w świecie beauty oraz sesja zdjęciowa wraz z publikacją w formie artykułu w serwisie Avanti24.pl. Licytuj i pomagaj!

Metamorfoza z Avanti24.pl - wylicytuj profesjonalną przemianę!

W Avanti24.pl od lat doradzamy kobietom, jak dobrze wyglądać. Tym razem nasz zespół osobiście spotka się z jedną osobą, by odmienić jej wygląd. To będzie prawdziwa metamorfoza! Nowa fryzura, makijaż i stylizacja oraz profesjonalna sesja zdjęciowa opublikowana na łamach serwisu sprawią, że poczujesz się jak gwiazda!

- zachęca do udziału w aukcji Katarzyna Żechowicz, kierowniczka zespołu Avanti24.pl

Gazeta.pl oraz serwis Avanti24.pl, w ramach aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszają do licytacji, w której do wygrania jest metamorfoza wykonana przez zespół Avanti24.pl. Będzie ona połączona z sesją zdjęciową oraz publikacją w formie artykułu w serwisie Avanti24.pl.

W ramach metamorfozy wygrana/wygrany aukcji otrzymają:

- dobranie fryzury w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich

- wykonanie makijażu przez profesjonalną makijażystkę 

- dobranie stylizacji i przekazanie stylizacji o łącznej wartości 2000 zł

- sesja zdjęciowa wraz z publikacją w serwisie Avanti24.pl

Zobacz nasze poprzednie realizacje Metamorfoza Moniki i Metamorfoza Beaty

Serdecznie zapraszamy!

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP. 

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

>>> Wszystkie licytacje #JedenDzieńDłużej