NoszeSztuke zachwyca wyjątkowymi projektami. Polska marka działa w obszarze "slow fashion"

NoszeSztuke robi fororę na Tik Toku i Instagramie. Zobacz czym zachwyca polska marka!

Noszesztuke jest polską marką odzieżową, która działa w obszarze „slow fashion". Zapewniają, że ich projekty nie są tworzone masowo, natomiast skupiają się na przemyślanym i zrównoważonym wypuszczaniu kolekcji. Założyciele informują, że ich główną inspiracją były poprzednie dekady: 

Główną inspiracją jest dla nas duch poprzednich dekad, uwielbiamy lata 60, 70, 80, 90 i z odwagą je miksujemy. Skupiamy się na kolorze, szaleństwie i wyzwoleniu w każdej dziedzinie. Nie lubimy wchodzić w określone ramy. Tworzymy z serca :) (...) Koncept marki powstał podczas długich letnich spacerów w mazurskim lesie (śmiało możemy powiedzieć, że to natura nas natchnęła do zrealizowania tego pomysłu :))
 

Bycie EKO jest w modzie 

Marka zapewnia, że wszystkie ich produkty spełniają standardy etycznej i przyjaznej dla środowiska produkcji. Materiały, z których wykonane są ubrania posiadają certyfikat O-EKO lub GOTS ( są bezpieczne i nie przyczyniają się do degradacji środowiska). Wielkim plusem jest również to, że 5% zysku trafia do organizacji dobroczynnych. 

 

Limitowana kolekcja 

RESPECT THE NATURE - limitowana  kolekcja tworzona przy współpracy z marką NEBOA, która znana jest z naturalnych i wegańskich kosmetyków do włosów.

W trosce o środowisko, połączyliśmy siły, tworząc kolekcję pod hasłem RESPECT THE NATURE

5% przychodu ze sprzedaży tej kolekcji całej kolekcji zostanie przekazane Fundacji MARE, która dba o czystość Morza Bałtyckiego. 

 

Popularność marki 

Noszesztuke zyskało popularność na mediach społecznościowych, szczególnie na Tik Toku i Instagramie. Fenomen marki zaczął się o cudownych dopasowanych sukienek długości maxi. Sukienki występują w wielu kolorach, zaczynając na klasykach, a kończąc na fantazyjnych tęczowych barwach. 

 
Więcej o: