Produkty Dyson to "święty graal" w pielęgnacji włosów. Poznaj urządzenia marki w nowej, limitowanej wersji. Ten design zachwyca!

W tym sezonie limitowana odsłona produktów Dyson jest inspirowana ceramiką - gładkim i wytrzymałym materiałem, wykorzystywanym w przemyśle do ochrony przed działaniem wysokich temperatur. Te produkty nie tylko świetnie wyglądają, ale także idealnie zadbają o nasze włosy!

Nowości od Dyson

Właśnie miała miejsce premiera urządzeń Dyson w nowej limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Różowe złoto, które będą dostępne wyłącznie w okresie przed- i okołoświątecznym 2022. Nowe urządzenia powstały dzięki pionierskiej pracy specjalistów ds. kolorystycznych, materiałowych i wykończeniowych z firmy Dyson, którzy w sposób celowy i przemyślany dobierają kolory, materiały oraz elementy wykończeniowe.

 

Kolory w limitowanej edycji

Paleta kolorystyczna urządzeń Dyson stale się rozwija, dzięki czemu inżynierowie mają wciąż ogromne pole do popisu. Nowa suszarka do włosów Dyson Supersonic w kolorze Niebieski/Różowe złoto to rezultat naszych ostatnich poszukiwań unikatowych wykończeń. Dzięki precyzyjnemu nałożeniu satynowych lakierów udało się uzyskać nową, porcelanową fakturę. Przyjemnie sucha w dotyku powierzchnia, która przywodzi na myśl jedwabiście gładką nieszkliwioną ceramikę, powstała w wyniku serii eksperymentów.

Nowoczesną ceramikę techniczną opracowano we wczesnej fazie eksploracji kosmosu, a obecnie stosuje się ją powszechnie w aeronautyce i medycynie ze względu na jej gładkość oraz niezwykłą odporność na wysokie temperatury.

DysonDyson fot. materiały prasowe

Pionier technologii

Urządzenia, jak suszarka do włosów Dyson SupersonicTM, multistyler Dyson AirwrapTM i prostownica Dyson CorraleTM, zapewniają ochronę przed ciepłem, ponieważ są wyposażone w inteligentny system kontroli temperatury, który umożliwia stylizację bez wykorzystania nadmiernych temperatur. Każde z tych urządzeń posiada szklany termistor, który dokonuje pomiaru temperatury nawet do 100 razy na sekundę, ograniczając uszkodzenia włosów spowodowane stylizacją w nadmiernej temperaturze.

Produkty Dyson w kolorze Niebieski/Różowe złoto są dostępne sklepach Dyson oraz na stronie internetowej Dyson.pl od 19.09.2022.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.