Marka Anwen startuje z konkursem "Wszystko się ułoży"

Opowiedz swoją historię i wygrywaj nagrody! Marka Anwen przygotowała konkurs, który trwa do 26 września.

Różnimy się od siebie. Charakterem, bagażem doświadczeń, wyglądem... i fryzurą.  Życie stawia przed nami wyzwania. Zmieniamy się pod ich wpływem, a z nami nasze włosy. Zapuszczamy, ścinamy, farbujemy, prostujemy albo kręcimy - fryzura odzwierciedla to, jakie jesteśmy albo jakie chcemy w danym momencie być.  Kiedy okoliczności nam nie sprzyjają, tracimy głowę, albo o mały włos unikamy kłopotów... nadal możemy wierzyć, że wszystko się ułoży!

Konkurs AnwenKonkurs Anwen Konkurs Anwen

Na czym polega konkurs? 

Przypomnij sobie swoją historię. Jakie trudności pokonałaś? Jakiemu wyzwaniu sprostałaś? Z jakich tarapatów wyszłaś z podniesionym czołem, mówiąc do siebie: wszystko się ułoży?

Podziel się tym z marką Anwen, by zawalczyć o główną nagrodę albo jedno z wyróżnień. Opowiedz swoją historię i wygrywaj nagrody. Konkurs trwa do 26 września. Co tydzień nagradzana jest jedna historia bonem w wysokości 500 złotych oraz wyjazdem na inspirujący event. Dodatkowo 10 wyróżnionych osób dostaje bony w wysokości 200zl do wykorzystania w sklepanwen.pl

Podziel się swoimi doświadczeniami na Instagramie. Opublikuj post w formie zdjęcia lub filmu, dodaj hashtagi:?#konkursanwen #wszystkosięułoży i oznacz nasz profil @kosmetykianwen.