Polska marka MUUV. ewoluuje! Nowe szwalnie, materiały, a także metki to tylko niektóre ze zmian

Niedawno w ofercie polskiej marki MUUV. pojawiła się nowa kolekcja. To początek zupełnie nowej drogi marki, która postawiła wprowadzić nieco zmian. Sprawdzamy, czego obecnie mogą się spodziewać klienci firmy.

MUUV. to polska marka założona przez Kaję Lizut i Maliną Kurkowską. W pierwszych liniach królowała funkcjonalność oraz wysokiej jakości materiały. Właścicielki firmy postawiły na ubrania sportowe, które stworzyły z myślą o kobiecie, która ceni wygodę oraz styl. W kolejnych kolekcjach zaczęły pojawiać się także inne produkty. Ostatnia linia udowadnia, że firma nie stoi w miejscu. Założycielki postawiły na nowe materiały takie jak kaszmir oraz jedwab, a także szwalnie, tak by móc zaproponować klientom jeszcze lepszą jakość.

Nowa kampania MUUV.Nowa kampania MUUV. Mat. prasowe MUUV. / fot. Paulina Wesołowska

W kolekcji na wiosnę-lato 2022 pojawiły się efektowne sukienki zarówno klasyczne, jak i te nieco bardziej odważne. Klientki firmy mogą także skusić się na koszule, szorty oraz kamizelki. Nie zabrało także dresów, legginsów oraz biustonoszy sportowych, z których zasłynęła marka. Na chłodniejsze dni przyda się również sweter. Tegoroczna #muuvgirl jest kobieca, a przy tym czuje się pewnie i wygodnie.

Nowa kampania MUUV.Nowa kampania MUUV. Mat. prasowe MUUV. / fot. Paulina Wesołowska

Zaskoczeniem może być również kolorystyka. Oprócz sztandarowej czerni, pojawiły się również inne kolory ziemi, takie jak khaki oraz beż.

Do tej pory na każdym produkcie z oferty MUUV. pojawiała się sporych rozmiarów metka. Właścicielki firmy postanowiły nieco ją zmodyfikować. Nową kolekcję zdobią subtelne detale umieszczone po bokach tak, by nie rzucały się w oczy. Zadbano także o odpowiednie oznaczenie na strojach kąpielowych. Na wewnętrznych częściach biustonoszy lub majtek nadrukowano informacje związane z produkcją oraz praniem, tak by nic nie przeszkadzało klientkom podczas aktywności w wodzie lub wypoczynku na plaży.

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki z wyprzedaży.

Więcej o: