Pełna namiętności i ukrytych pragnień - najnowsza kolekcja Batman x Sabrina Pilewicz

Unikatowa współpraca licencyjna Batman x Sabrina Pilewicz to pierwsza kolaboracja projektantki Sabriny Pilewicz z DC i Warner Bros. Consumer Products, której efektem jest limitowana seria neo noir torebek i akcesoriów skórzanych, zainspirowanych niezwykle popularnym filmem "Batman" od Warner Bros. Pictures!

Batman x Sabrina Pilewicz

Nowa kolekcja Sabriny Pilewicz to podróż w stronę mrocznego świata Batmana. W kolekcji polskiej marki znajdziecie serię torebek w klimacie neo noir i dedykowanych do niej akcesoriów, które zachwycą każdą kobietę, podążającą za aktualnymi trendami. Naszym zdaniem na uwagę zasługuje model w czarnym kolorze o nazwie "Gotham City". To klasyczny, elegancki kuferek o geometrycznej bryle. Wykonany z włoskiej skóry zwraca uwagę ze względu na świetnie dopracowane detale. Warto zwrócić na tłoczony, trójwymiarowy symbol nietoperza, który sprawia, że torebka przenosi nas wprost do nowego filmu "Batman". Model Gotham City świetnie czuje się w miejskiej dżungli, oferując wygodę na skórzanym, regulowanym pasku neo. Drapieżności nabiera noszony na rączce. We wnętrzu torebki ukryjesz Iphone’a Pro Max, puderniczkę, błyszczyk, klucze, a do kieszonek wewnętrznych schowasz card holder i banknoty.

torebka Batrman x SPtorebka Batrman x SP fot. mat. prasowe

Nowa kolekcja torebek i akcesoriów Sabriny Pilewicz

#GothamCity to nie jest torebka dla każdej kobiety. Na ten model mogą pozwolić sobie tylko kobiety niebanalne, nietuzinkowe, odważne… Jaką przyjemnością będzie chodzić do pracy, na zakupy czy do teatru ze swoją osobistą wersją Batmana. To torebka fetysz - symbol mrocznej, grzesznej za dnia skrywanej natury.

– komentuje swoją kolekcję projektantka Sabrina Pilewicz.

torebka #GothamCitytorebka #GothamCity fot. mat. prasowe

Więcej o: