Polacy pokochali robić zakupy w TK MAXX! Firma właśnie otworzyła w naszym kraju 50. sklep

Niedawno otworzono 50. sklep TK MAXX w Polsce. Teraz mieszkańcy Tarnowa mogą polować na perełki w okazyjnych cenach. Co czeka na klientów firmy? Odpowiadamy!

12 maja odbyło się wielkie otwarcie 50. sklepu TK MAXX w Polsce. Jubileuszowe otwarcie obyło się w CH Gemini Park przy ulicy Nowodąbrowskiej 12 w Tarnowie. To jednocześnie pierwszy sklep w tej miejscowości, dlatego mieszkańcy z pewnością od dawna czekali na pojawienie się przedsiębiorstwa w ich okolicy. Warto podkreślić, że dostawy z produktami do sześciu działów zlokalizowanych na 1662m2 będą  dostarczane aż kilka razy w tygodniu. Klienci TK MXX znajdą tam nie tylko produkty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, ale również do domu, dla zwierząt, a także kosmetyki i akcesoria.

Od teraz na markowe skarby będę mogła polować codziennie. Dzisiaj wychodzę z TK Maxx z piękną sukienkę w kwiaty i parą letnich, skórzanych sandałów, w sam raz na nadchodzące wakacje

- powiedziała jedna z klientek TK Maxx w Tarnowie. W ofercie brandu znajdziemy ubrania i dodatki od topowych projektantów oraz wielu znanych marek, które można kupić w okazyjnych cenach. Produkty są często przecenione nawet o 60%, co pozwala na zakup modowej perełki za bezcen. 

Więcej o: