Plejada gwiazd w najnowszej kampanii Loewe. To jednak 84-letni Anthony Hopkins skradł wszystkim show

Anthony Hopkins w grudniu skończył 84 lata, jednak nie zwalania tempa. Właśnie pojawił się w nowej kampanii hiszpańskiej marki Loewe. Aktor pozuje do zdjęć w wygodnych stylizacjach, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy.

Anthony Hopkins większości z nas kojarzy się z rolami w takich produkcjach jak "Hannibal", czy "Milczenie owiec". Wcielał się zazwyczaj w mrocznych, a czasami nawet w przerażających bohaterów. Przez lata dał się poznać jako wszechstronny aktor, który żadnej roli się nie boi.

Hopkins w przeszłości pojawiał się także w kampaniach reklamowych m.in. marki Brioni, gdzie prezentował się niezwykle dystyngowanie w eleganckim, skrojonym na miarę garniturze. Teraz aktor zgodził się na udział w sesji zdjęciowej w zupełnie innym klimacie.

84-letni aktor wziął udział a najnowszej kampanii hiszpańskiej marki Loewe. Artysta ma na sobie m.in. kolorową bluzę z donatami, a jego twarz zdobi uśmiech od ucha do ucha. Nie brakuje także nieco poważniejszych kadrów, jednak w dalszym ciągu utrzymanych w swobodnej atmosferze.

Za zdjęcia kampanii odpowiada Juergen Teller, jednak pomysłodawcą sesji jest dyrektor kreatywny Loewe, Jonathan Anderson. Anthony Hopkins ma na sobie produkty z kolekcji na jesień-zimę 2022, gdzie znajdziemy m.in. elegancki, czarny płaszcz, wygodne dresy oraz casualowe sneakersy.

Skoro jesteśmy już przy dodatkach, warto także wspomnieć o torebce, na którą aktor palcem wskazuje na jednym ze zdjęć. Na fotografii pojawiła się z pozoru klasyczna shopperka w karmelowym kolorze ozdobiona wstawkami stworzonymi z sitek od zlewu.

Anthony Hopkins to niejedyny bohater kampanii kolekcji jesień-zima 2022 Loewe. Do zdjęć pozuje także m.in. amerykańska piosenkarka Caroline Polachek, modelka Kaia Gerber, aktor Josh O'Connor oraz rzeźbiarka Lynda Benglis. 

Zobacz też: najpiękniejsze torebki na wiosnę 2022.

Więcej o: