Niewymuszona elegancja czy komfort i wygoda? Tommy Hilfiger zaskakuje kolekcją na święta

W co ubrać się na świąteczną kolację? Tommy Hilfiger zaprezentował światu najnowszą kampanię marki, w której w roli głównej pojawiły się nie tylko stroje na tegoroczną gwiazdkę, ale także Nowy Jork. To miasto nigdy nam się nie znudzi!

Świąteczna kolekcja Tommy Hilfiger

WORLD OF HILFIGER Holiday to najnowsza kolekcja marki Tommy Hilfiger. Do sprzedaży trafiły nie tylko eleganckie stroje, ale także wygodne propozycje, w których można relaksować się w domowym zaciszu. Nowej linii towarzyszy także kampania, którą zrealizowano w magicznym Nowym Jorku. Osoby, które pojawili się w spocie reklamowym i na zdjęciach, mają zachęcić fanów brandu do spędzania świątecznego czasu na swój własny sposób. Dzięki kolekcji firmy możesz poczuć się niczym gwiazda, dzięki efektownej sukience lub błyszczącym kombinezonie.

Nowa kolekcja Tommy HilfigerNowa kolekcja Tommy Hilfiger Mat. prasowe Tommy Hilfiger

Możesz też postawić na wygodne dresy, które chyba nigdy nie wyjdą z mody. Tommy Hilfiger nie zapomniał także o propozycjach dla stylowych mężczyzn. Tym razem w sprzedaży znalazł się m.in. elegancki płaszcz, elastyczne spodnie oraz dwurzędowy smoking na specjalne okazje.

Nowa kolekcja Tommy HilfigerNowa kolekcja Tommy Hilfiger Mat. prasowe Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger  z nagrodą na Fashion Awards 2021

Brytyjska gala Fashion Awards już za nami. Tommy Hilfiger może pochwalić się nagrodą, którą otrzymał za swój wkład w światowy przemysł mody i nieustanne zaangażowanie w tworzenie inkluzywnej marki. Podczas tego wyjątkowego wieczoru wyświetlono także specjalnie przygotowany na tę okazję film, dzięki któremu zgromadzona publiczność mogła odbyć "podróż" śladami marki. W nagraniu pojawiły się osobistości, które przez lata były związane z brandem, m.in. Naomi Campbell i Winnie Harlow.

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki na święta 2021.

Więcej o: