Bez tego dodatku nie wyjdziesz z domu w słoneczny dzień! W Solano pojawiły się właśnie nowe modele

Okulary przeciwsłoneczne to jeden z ważniejszych dodatków podczas słonecznych dni. Nie tylko chronią oczy, ale też mogą stanowić ciekawy element naszych stylizacji. W ofercie Solano właśnie pojawiło się kilka ciekawych nowości. Zobacz czym zaskoczył nas brand!

Summer Dream od Solano

Summer Dream to jedna z najnowszych kolekcji okularów przeciwsłonecznych marki Solano. W ofercie brandu nie brakuje kolorowych modeli, które dodatkowo zdobią gradualne soczewki. W tym sezonie stawiamy na błysk, dlatego w linii firmy pojawiły się oprawki ozdobione brokatem i kryształkami Swarovskiego. Okulary z biżuteryjnym detalem sprawdzą się w eleganckich, ale też casualowych outfitach. Swoją tajemniczość możesz podkreślić modelami w rozmiarze XXL. Duże okulary nie wychodzą z mody już od kilku sezonów. Solano nie zapomniało także o stworzeniu stylowych łańcuszków, które sprawdzą się w stylizacjach w stylu glamour lub granny chic.

Nowa kolekcja SolanoNowa kolekcja Solano Mat. prasowe Solano

Okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne?

Osoby, które na co dzień noszą okulary korekcyjne, nie muszą już rezygnować lub kupować bardzo drogich okularów przeciwsłonecznych. W kolekcji Solano właśnie pojawiła się nowość: kolekcja CLIP-ON. Połączenie opraw z nakładkami przeciwsłonecznymi  nie tylko ochroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także zapewni wygodę. Nakładki wyposażono w filtry UV kat. 3 oraz polaryzację. Oprócz tego w Solano pojawiła się również linia Magic Touch. Kolorowe soczewki i wymienne nakładki, które występują w różnych kształtach, rozmiarach i odcieniach pomogą stworzyć stylowy dodatek na słoneczne dni. Jednym ruchem ręki można zmienić okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne i dostosować je do swojego stroju.

Nowa kolekcja SolanoNowa kolekcja Solano Mat. prasowe Solano

Zobacz też: najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne!