Martyna Wojciechowska nową ambasadorką marki Triumph! W nowej kampanii nie brakuje inspirujących kobiet

Triumph właśnie poinformował, że do grona ambasadorek marki dołączyła Martyna Wojciechowska. W najnowszej kampanii "Otwórz się na zmiany" pojawiło się także wiele innych inspirujących kobiet!

Martyna Wojciechowska ambasadorką Triumph

Martyna Wojciechowska to pewna siebie, niezależna kobieta, z której inspirację czerpie wiele Polek. To osoba, która nie boi się przełamywać własnych barier, nowych wyzwań i zmian, które są nieodłączną częścią naszego życia. Podróżniczka właśnie została ambasadorką bieliźnianej marki Triumph.

 

Dziennikarka wspólnie z trzema innymi kobietami, wzięła udział w wyjątkowej kampanii „Otwórz się na zmiany”. Każda z bohaterek ma do opowiedzenia ciekawą historię, zachęcając przy tym do odwagi i postawienia na zmiany!

To nasza wspólna historia. Razem możemy więcej, a kobiece wsparcie zawsze dodaje skrzydeł.

 - zdradziła nowa ambasadorka marki, Martyna Wojciechowska.

TriumphTriumph Mat. prasowe Triumph / ROKAS DARULIS

Nowy biustonosz Fit Smart od Triumph

Triumph swoją najnowszą kampanią pragnie przekonać kobiety, że zmiany dotyczą każdej swery naszego życia. Jak się okazuje z biegiem lat zmienia się także nasze ciało. Dlatego marka stworzyła nowy biustonosz FitSmart, który ma dopasować się do kształtu każdej z nas. To wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej, elastycznej koronce 4D, miseczkom z elastycznej pianki 4D oraz bezfiszbinowej konstrukcji wewnętrznej.

Zobacz też: najpiękniejsza bielizna damska!