Te kosmetyki polecają profesjonalistki! Teraz może po nie sięgnąć każda beauty maniaczka

Która z was marzy o pięknej cerze bez wydawania fortuny na drogie zabiegi kosmetyczne? Węgierska marka Ilcsi, którą do tej pory można było spotkać wyłączenie w salonach kosmetycznych, od teraz może pojawić się również w waszych domach.

Ilcsi rusza ze sprzedażą internetową

Ilcsi to węgierska firma, która cieszył się sporą popularnością wśród kosmetologów. Ich produkty były do tej pory dostępne i wykorzystywane wyłącznie podczas zabiegów tylko w wybranych salonach kosmetycznych oraz SPA. Teraz każda fanka brandu, będzie mogła cieszyć się ulubionym kosmetykiem również we własnym domu! Marka właśnie uruchomiła polską stronę internetową, gdzie dostępnych jest aż 140 produktów.

Kosmetyki IlcsiKosmetyki Ilcsi Mat. prasowe Ilcsi

Naturalna moc kosmetyków Ilcsi

Ilcsi, jako producent kosmetyków naturalnych, nie stosuje w swoich produktach parabenów, oleju parafinowego, wazeliny, syntetycznych barwników, syntetycznych zagęszczaczy, etoksylowanych emulgatorów. Brand nie testuje też swoich kosmetyków na zwierzętach. W czym tkwi sekret Ilcsi? Kosmetyki swoją skuteczność zawdzięczają starannie dobranym składnikom, które odpowiadają za zaskakujące efekty terapii. Po produkty z oferty firmy sięgają osoby, które walczą z wymagającymi problemami skórnymi np. z trądzikiem

Zobacz też: najskuteczniejsze kosmetyki do pielęgnacji!

Więcej o: