Nowoczesne kroje i unikatowy design! Vistula zaskakuje kolekcją unisex!

Vistula Red to nowa kolekcja dedykowana nowoczesnym i otwartym na trendy ludziom, którzy lubią bawić się modą. Brand po raz pierwszy zaprezentował kolekcję unisex dla niej i dla niego, ale to nie koniec zaskoczeń przygotowanych przez firmę Vistula!

Nowa kolekcja Vistula

Vistula do tej pory kojarzyła nam się z eleganckimi garniturami. Dziś brand wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i redefiniuje styl formalny. Casualowa kolekcja Vistula Red została stworzona z myślą o odważnych klientach, którzy nie boją się nowych rozwiązań i podążają za trendami. Tym razem brand stawia na luźniejsze kroje, marynarki bez podszewek zapewniających większy komfort podczas noszenia. Każdy z produktów można łączyć z wygodnymi bluzami, T-shirtami, a nawet z swetrami. Kapsułowa linia została stworzona nie tylko z myślą o mężczyznach. Do sprzedaży trafiły produkty unisex w sam raz dla niej i dla niego!

Nowa kolekcja Vistula RedNowa kolekcja Vistula Red Mat. prasowe Vistula

Tie dye czy stylowe logo?

Tie dye to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Charakterystyczna technika farbowania ubrań podbiła serca fashionistek i influencerek. W nowej kolekcji Vistula Red nie zabrakło również takich produktów, a każdy z nich zafarbowano ręcznie. Do sprzedaży trafiły m.in. swetry, bluzy oraz lekkie kurtki z tkaniny technicznej. Ubrania z motywem logo, czyli bluzy, T-shirty i spodnie dresowe z graficznym „R” to druga kapsułowa kolekcja marki w ramach Vistula Red. Produkty ozdobione tym motywem to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy wpisać się w trendy lansowane przez projektantów z największych domów mody!

Nowa kolekcja Vistula RedNowa kolekcja Vistula Red Mat. prasowe Vistula

Zobacz też: najmodniejsze bluzy na wiosnę!