Jusee od Julii Wieniawy z certyfikatem Leaping Bunny! To pierwsza polska marka, która otrzymała to wyróżnienie!

Jusee to marka, którą niedawno stworzyła Julia Wieniawa. Brand, jako pierwszy w Polsce, otrzymał właśnie międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny. Dostanie się do tak elitarnego grona nie było łatwe!

Jusee z certyfikatem Leaping Bunny

Certyfikat Leaping Bunny przyznawany jest przez Cruelty Free International. Marka, która się o niego stara, musi wyrazić zgodę na niezależne i niezapowiedziane audyty. Przedstawicie organizacji sprawdzają czy składniki produktów, z których wykonywane są kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Ważnym czynnikiem jest także to, aby kraj w którym sprzedawane są produkty marki, w ustanowionych przepisach nie wymagał również takich testów. Dopiero po spełnieniu bardzo rygorystycznych warunków, firma ma szansę otrzymać ten prestiżowy certyfikat. Jusee to pierwsza polska marka, która go zdobyła. Wyróżnienie potwierdza, że brand Julii Wieniawy spełnia najwyższe standardy etyczne na każdym etapie łańcucha dostaw.

Kosmetyki Jusee od Julii Wieniawy

Julia Wieniawa w zeszłym roku zaskoczyła fanki informacją o swoim nowym projekcie, jakim jest marka Jusee. W ofercie brandu znajdziemy pomadki, tusz do rzęs, a także żel do brwi i eyeliner. Ceny kosmetyków zaczynają się od 49 zł, jednak obecnie z okazji Wielkanocy z kodem EASTER można kupić produkty z rabatem w wysokości 30%! To okazja, aby na własnej skórze wypróbować kosmetyki stworzone przez brand Julii Wieniawy. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ specjalna akcja promocyjna trwa tylko do 31 marca!