Julia Wieniawa rusza ze sprzedażą kosmetyków do makijażu Jusee Cosmetics. Fanki zastanawiają się czemu tak drogo

Julia Wieniawa, już jakiś czas temu zelektryzowała fanów wiadomością, że rusza z własną marką kosmetyczną. Dziś odbyła się oficjalna premiera produktów do makijażu marki Jusee Cosmetics. Postanowiłam sprawdzić, co i za ile znajdziemy w asortymencie firmy!

Julia Wieniawa i kolorowe kosmetyki Jusee Cosmetics

Do sprzedaży Jusee Cosmetics trafiły kolorowe kosmetyki do makijażu, które jak podkreślają przedstawicie brandu, mają pomóc wydobyć nasze naturalne piękno. W sklepie internetowym firmy znajdziemy sześć pomadek do ust. Julia Wieniawa zdecydowała się na produkty w różnych odcieniach czerwieni, różu. Kolejnym kosmetykiem bez którego z domu nie wychodzi miliony kobiet na całym świecie jest tusz do rzęs. Aktorka postawiła na maskarę w czarnym kolorze, który według danych umieszczonych przez producenta nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek. Można też zdecydować się na zestawy produktów, które dostaniemy w odrobinę niższej cenie.

Ceny produktów Jusee Cosmetics

Teraz informacje, na które z pewnością wiele naszych czytelniczek czekało najbardziej, a więc ceny kosmetyków od Julii Wieniawy. Musimy przyznać, że produkty nie należą do najtańszych. Za pomadkę trzeba zapłacić 69 zł, za tusz 89, a ceny zestawów wahają się między 149 zł, a 349 zł. Tu należy jednak podkreślić skąd taka cena produktów. Marka zdecydowała się na autorskie receptury i wegański skład. Jusee Cosmetics zwraca także uwagę na to, aby przy produkcji ich produktów nie ucierpiało żadne stworzenie, dlatego ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Julia Wieniawa prawdziwą bizneswoman

Julia Wieniawa to utalentowana aktorka młodego pokolenia, która swoje zarobione pieniądze stara się zainwestować w pewne biznesy. Jak w wielu wywiadach podkreśla 21-letnia artystka, swoje pierwsze zarobione i zaoszczędzone pieniądze zainwestowała w nieruchomości, dzięki czemu jest obecnie właścicielką aż trzech mieszkań w Warszawie. Teraz, gdy gwiazda nie musi tak bardzo martwić się o swoją przyszłość, przyszedł czas na własny biznes. Branża beauty to odważny krok, jednak wnioskując po reakcji fanów na wiadomość o tym przedsięwzięciu, chętnych do sprawdzenia kosmetyków Jusee nie będzie brakować. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze recenzje od klientek marki!