Klasyczny denim i duńska estetyka? Przedstawiamy wspólną kolekcję Levi's x Ganni. Zakochasz się w tych krojach!

GANNI ponownie łączy siły z Levi'sem! Tym razem wszystkie kreacje, które znajdziemy w nowej linii, powstały z bawełny konopnej. To ukłon w stronę odpowiedzialnej mody! Zobaczcie, jak wygląda wspólna kolekcja.

GANNI x Levi's: kolekcja inspirowana latami 70. i wzbogacona o bawełnę konopną

GANNI ponownie łączy siły z Levi’s® i prezentuje drugą wspólną kolekcję, wzbogaconą tym razem o innowacyjną bawełnę konopną. Współpraca bazuje na wzajemnym uznaniu obydwu marek i łączy charakterystyczne dla nich detale. Każdy element kolekcji posiada wyjątkowy patch sygnowany Levi’s® x GANNI. W ofercie pojawia? się? wyjątkowe jeansowe sukienki z kołnierzykami w stylu tzw. Peter Pan, limitowane printy GANNI oraz inspirowane latami 70. kształty. Kolekcja czerpie z dziedzictwa i autentycznego stylu Levi’s ®oraz charakterystycznego przewrotnego designu i krojów GANNI. Całość? wykonana została z innowacyjnych i zrównoważonych materiałów.

Odpowiedzialna moda, zrównoważony rozwój i innowacje w projektowaniu

Współpraca GANNI x Levi'sWspółpraca GANNI x Levi's fot. mat. prasowe

Marki wykorzystały denim wykonany z bawełny konopnej. Uprawa konopi wymaga mniej wody i pestycydów niż tradycyjnie uprawiana bawełna. Konopie, które zostały wykorzystane do produkcji odzieży pochodzą z upraw nawadnianych wodą? deszczową co znacznie zredukowało zużycie wody. Następnie, konopne włókna poddane zostały procesom, które zlikwidowały szorstkość i upodobniły je z wyglądu i dotyku do bawełny, a wszystko to wszystko w zrównoważony sposób.

Jesteśmy wielkimi fanami marki GANNI, a dzięki tej współpracy mamy szansę połączyć charakterystyczną dla GANNI kobiecość z kultowym denimem od Levi’s. Praca z zespołem GANNI była wspaniała! Łączy nas oddanie do autentyczności, oryginalności i zrównoważonego rozwoju. Obie marki dążą do tego, aby poprzez tworzenie wyjątkowej i przystępnej mody, którą ludzie kochają, inspirować do wyrażania siebie w autentyczny sposób.

- mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s®. Co znajdziemy w kolekcji? Współpraca  bazuje na wzajemnym uznaniu obydwu marek i łączy charakterystyczne dla nich detale. Każdy element kolekcji posiada wyjątkowy patch sygnowany Levi’s® x GANNI. Kolekcja czerpie z dziedzictwa i autentycznego stylu Levi’s® oraz charakterystycznego przewrotnego designu i krojów GANNI. Całość wykonana została z innowacyjnych i zrównoważonych materiałów.

Współpraca GANNI x Levi'sWspółpraca GANNI x Levi's fot. mat. prasowe

Współpraca z Levi’s® to była wspaniała zabawa. Już od samego początku czuliśmy, że jest między nami chemia, a nasze wizje są zbieżne. Podczas wspólnej pracy poznaliśmy też nowe materiały wykorzystywane podczas tworzenia odzieży z denimiu. Pamiętam, że gdy weszłam do siedziby głównej Levi’s i zobaczyłam, że członkowie naszego zespołu mają na sobie ubrania Levi’s i GANNI, od razu poczułam, że była to dobra decyzja. Kolekcja bazuje na ponadczasowych krojach, które dzięki swojej uniwersalności mogą być noszone na każdą okazję. A to wszystko za sprawą klasycznego denimu, który z czasem będzie stawał się jeszcze lepszy.

- mówi Ditte Reffstrup, Cretive Director, GANNI. Kampania została sfotografowana przez londyńską artystkę Rosie Marks. Sesje odbyły się w Londynie, Kopenhadze i San Francisco. Nowa kolekcja, będąca wyniki współpracy dwóch marek, obejmuje m.in. spodnie, sukienki i kurtki. Będzie dostępna w sklepach internetowych i stacjonarnych, w Polsce - w Elektrowni Powiśle oraz DH Vitkac. 

Więcej ubrań Levi's znajdziesz na Avanti24.pl. Zobacz!