Kolekcja Lee x H&M trafiła już do sprzedaży! Marzyłaś o spodniach kultowej marki? Teraz kupisz je w bardzo niskiej cenie

Do sklepów H&M na całym świecie trafiły właśnie ubrania, które są efektem współpracy sieciówki z amerykańską legendą denimu - Lee. Kolekcja H&M x Lee stawia na klasyczne kroje i zrównoważoną modę. Produkty są dostępne w niskich cenach i warto zwrócić na nie uwagę! Zobaczcie, co znalazło się w kolekcji H&M x Lee.

Nowa kolekcja H&M x Lee to moda tworzona z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jeans powstał z 100% z bawełny z recyklingu i został wykonany w 80% z odpadów poprzemysłowych i w 20% z odpadów pokonsumenckich. W kolekcji znajdziecie też produkty z jeansu, który nie zawiera bawełny. Został on wykonany z odnawialnych włókien sztucznych. Ponadto, jak możemy przeczytać na stronie H&M:

Wszystkie metalowe ozdoby są niepowlekane i nietoksyczne, do szycia użyliśmy poliestrowych nici z recyklingu, a tylna naszywka została wyprodukowana nie ze skóry, ale z papieru jacron i korka z upraw z certyfikatem FSC.

H&M x LeeH&M x Lee fot. H&M x Lee

Odzież z kolekcji H&M x Lee jest inspirowana odzieżą roboczą, a także klasycznymi modelami jeansów, znanymi nam z kultowych linii Lee. Oprócz modeli z denimu znajdziecie w niej również wygodne dresy, a także bawełniane koszulki i topy. Kolekcja jest stonowana kolorystycznie, dominuje denim, biel, ale też modna lawenda

Kolekcja jest dostępna od 28 stycznia na hm.com, a także w sklepach stacjonarnych po ponownym ich otwarciu.

Lee x H&MLee x H&M fot. Lee x H&M

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.