Prezenty na Walentynki dla niej i dla niego do 200 zł. Zachwyć swoją drugą połówkę!

Święto zakochanych tuż tuż! Już teraz zacznij wybierać prezenty na Walentynki dla niej i dla niego do 200 zł. Wśród nich znajdziesz personalizowane gadżety, elegancką biżuterię, a nawet coś na wieczór... Nasze propozycje przypadną ci do gustu - sprawdź!

Prezenty na Walentynki dla niej i dla niego do 200 zł

Do święta zakochanych należy się odpowiednio przygotować, dlatego też pora na prezenty na Walentynki dla niej i dla niego do 200 zł, które sprawią radość! Nawet najdrobniejszy upominek wywoła uśmiech na twarzy, zwłaszcza, jeśli wybierzesz coś personalizowanego. Może to być obraz z waszym wspólnym zdjęciem, kubek z ulubioną fotografią, lub pudełko z sentencją, w którym będziecie przechowywać różnego rodzaju pamiątki przypominające o relacji, jaka was łączy. Do wyboru masz także poduszkę, fotoalbum i wiele innych gadżetów, które mogą ozdobić mieszkanie! Taki personalizowany prezent będzie strzałem w dziesiątkę zarówno dla niej, jak i dla niego!

Prezenty na Walentynki dla niej do 200 zł

Prezenty na Walentynki dla niej do 200 złPrezenty na Walentynki dla niej do 200 zł Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Fajne prezenty na Walentynki dla niej do 200 zł? Do takiej kategorii zalicza się oczywiście biżuteria. Wisiorki, bransoletki, a nawet zegarki. Te pierwsze możesz spersonalizować! Jak? Wygraweruj na sercu imię lub wybraną sentencję i wyznaj w ten sposób miłość. Natomiast zegarek to bardzo elegancki i przydatny upominek. Te marki Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Zegarki dopracowane są w każdym detalu. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów - jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji.

Prezenty na Walentynki dla niego do 200 zł

Prezenty na Walentynki dla niego do 200 złPrezenty na Walentynki dla niego do 200 zł Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Jakie prezenty na Walentynki dla niego do 200 zł wybrać? Wybór jest ogromny i zdecydowanie się na konkretną rzecz wcale nie musi być proste. Strzałem w dziesiątkę będzie wybór czegoś personalizowanego. Może to być koszulka ze zdjęciem, fotoalbum, kubek, obraz i wiele, wiele innych. Możesz również namówić partnera do gry ,,Głośni w łózku" w ramach najnowszej kampanii Durex. To prosta gra karciana typu „pytanie-odpowiedź” przeznaczona dla osób będących w związkach, które chcą zainicjować intymną rozmowę i dowiedzieć się o pragnieniach drugiej połówki oraz zdradzić własne potrzeby. Wyjątkowe okoliczności tegorocznych Walentynek można wykorzystać do budowania relacji, czemu sprzyja intymny, domowy klimat. Jednym ze sposobów jest szczera rozmowa z partnerką/partnerem, która pozwoli lepiej poznać wzajemne potrzeby i pragnienia, a także umożliwi odnalezienie idealnego dopasowania. Taka gra będzie świetnym narzędziem!