Czy drogerie są otwarte? Stacjonarne sklepy Ziaja dla Ciebie pozostają czynne

Czy drogerie są otwarte? Po ostatnich rozporządzeniach wiele osób zadaje sobie to pytanie. Firma Ziaja informuje, że stacjonarne sklepy Ziaja dla Ciebie pozostają czynne. Wyjątkiem mogą być niektóre sytuacje.

Ziaja dla Ciebie - drogerie są otwarte

W związku z najnowszymi rozporządzeniami, według których wiele sklepów zostało zamkniętych, drogerie pozostają otwarte. Do tej kategorii sklepów zaliczają się punkty sprzedaży Ziaja dla Ciebie, które będą czynne. Są one zlokalizowane w wybranych centrach handlowych (i nie tylko) w całej Polsce. Wyjątkiem mogą być sytuacje, w których centrum handlowe wyłączy z użytku część budynku, w której znajduje się sklep Ziaja dla Ciebie. Wtedy drogeria będzie zamknięta. 

Gdzie znaleźć otwartą drogerię?

Gdzie znaleźć listę działających sklepów Ziaja dla Ciebie? Firma udostępniła na swojej stronie internetowej mapkę wszystkich drogerii wraz z adresami oraz kontaktami do sklepów. W razie wątpliwości można skontaktować się z wybranych punktem sprzedaży, aby dowiedzieć się, czy jest czynny. Co warto kupić w drogerii Ziaja dla Ciebie? Niedawno pisałyśmy o nowości - kremie do rąk i na nadgarstki, który idealnie nawilży skórę jesienią i zimą

Krem do rąk ZiajaKrem do rąk Ziaja Mat. prasowe Ziaja / Shutterstock

Więcej o:
Copyright © Agora SA