Nie ma drugiego, takiego samego modelu! Poznaj biżuterię polskiej marki MIOO

Biżuteria często stanowi jeden z najważniejszych elementów naszej stylizacji. Polska marka MIOO stawia na ręcznie robione, wypalane z gliny modele, które zachwycą nie tylko fanki minimalizmu. Sprawdźcie, czym ostatnio zaskoczył nas ten brand!

Ceramiczna biżuteria MIOO

Polska marka MIOO powstała w 2014 roku. Właścicielka i jednocześnie projektantka brandu, Zuzanna Żylińska każdy z przedmiotów, który trafi do sprzedaży wykonuje samodzielnie. Biżuterię ceramiczną z kolekcji firmy wyróżnia minimalizm gliny połączony ze złotymi detalami.

Planuję kształty i wzory, przeistaczam surową glinę w formę, szlifuję podsuszone elementy i wypalam w piecu, a na koniec ozdabiam. Z czułością, pasją i dbałością o każdy detal

- zdradziła Zuzanna Żylińska. Każdy z elementów jest ręcznie wykonywany, co sprawia, że modele od MIOO są unikatowe.

Zuzanna Żylińska, właścicielka marki MIOOZuzanna Żylińska, właścicielka marki MIOO Mat. prasowe MIOO

Nowa kolekcja MIOO

Niedawno do sprzedaży trafiła nowa kolekcja polskiej marki MIOO. Tym razem oprócz kolczyków, naszyjników i spinek do mankietów ozdobionych złotem, znajdziemy też modele z miętowym, granatowym, białym, różowym lub szarym kolorem. Biżuteria jest nie tylko niezwykle kobieca, ale także zachwyca subtelnymi kształtami. Uspokajamy – fanki wyrazistych detali także znajdą coś dla siebie!

Kolekcja MIOOKolekcja MIOO Mat. prasowe MIOO

Wsparcie lokalnych przedsiębiorców

MIOO to polska marka, która nie zapomina o lokalnych przedsiębiorcach. Zuzanna Żylińska postanowiła skupić się na dostawcach, którzy dodatkowo mogą zaoferować najlepsze produkty i surowce. Brand dba też o ekologiczny aspekt, który obecnie ma ogromne znaczenie nie tylko dla klientów, ale również dla naszej planety. Firma oferuje wysyłkę swoich produktów w ekologicznych kopertach, tak by w jak największym stopniu zminimalizować powstawanie nowych odpadów.