Top 5 audiobooków do samochodu z odrobiną grozy. Tego się teraz słucha

Oto ranking popularnych audiobooków do samochodu w kategorii "kryminał", "sensacja", "thriller". To top 5 fabuł, które uznano za najciekawsze we wrześniu 2020 roku.

Ten ranking audiobooków do samochodu powstał na podstawie popularności produktów w porównywarce Skąpiec.pl. To najlepiej sprzedające się pozycje w kategoriach "kryminał", "sensacja" i "thriller" - wzbudziły one ciekawość użytkowników we wrześniu 2020 roku. 

Audiobooki do samochodu Chrisa Cartera: "Nocny prześladowca" to numer 1

Morderstwo w sklepie mięsnym? Tu zostaje znalezione ciało młodej kobiety, której zaszyto usta i krocze. Policjanci liczą, że sekcja zwłok przyniesie odpowiedzi na ich liczne pytania. Okazuje się zupełnie inaczej. Doktor Winston i jego młodziutki asystent pozostawiają ich bez odpowiedzi, co wywołuje niemałą panikę wśród śledczych. Sprawa tajemniczego zabójstwa trafia do Roberta Huntera i Carlosa Garcii – policjantów ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw. Rozpoczynają śledztwo i trafiają na trop, który prowadzi ich do sprawy porwania kolejnej z kobiet.

Audiobooki do samochodu Vincenta V. Severskiego: "Niepokorni" z miejscem drugim

To kontynuacja trylogii o Wydziale Q – tym razem polityczna potyczka będzie wyjątkowo brutalna. Podobno to również najbardziej wciągająca powieść autora – Vincenta V. Severskiego. Ten audiobook do samochodu przedstawia losy Sary i Konrada, którzy po udanej akcji wywiezienia Michaiła Popowskiego z Rosji wracają do Polski. W tym samym czasie dochodzi do politycznej zawieruchy w Europie i wielkich zmian w hierarchii wpływów. 

 

Audiobooki do samochodu Remigiusza Mroza: "Zaginięcie" to pozycja numer 3

Do jednego z domków letniskowych zostaje wezwana policja. Zgłoszenie wysyła zamożna rodzina, która twierdzi, że porwano ich trzyletnią córkę. Dziewczynka znika bez śladu, a śledczy nie znajdują żadnych dowodów porwania, dlatego podejrzewają jej rodziców o zabójstwo. 

 

Audiobooki do samochodu Chrisa Cartera: "Jeden za drugim" to numer 4

Dziwny telefon, który dostaje detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles, jest początkiem nowej sprawy tajemniczego zabójstwa. Trafia na "nieuczciwego gracza", który zmusza go do strasznego wyboru i oglądania mordu niezidentyfikowanej ofiary. Potem do kolejnego zabójstwa, który jest sadystycznym reality show na żywo. Choć tym razem o życiu albo śmierci torturowanej osoby może każdy zadecydować, a nie tylko sam detektyw. 

Audiobooki do samochodu Toma Clancy: "Suma wszystkich strachów. Jack Ryan"

To historia Jacka Ryana, który ratuje świat przed katastrofą nuklearną i III wojną światową, którą chcą wywołać muzułmańscy fundamentaliści. Jaki znajdzie sposób, by do tego nie dopuścić?