,,Nastoletnie łowczynie nagród" - serial Netflix o młodzieżowych perypetiach

Nie od dziś wiadomo, że Netflix w dużej mierze stawia na to, aby trafić także do młodych widzów, dlatego też w jego ofercie znajdziesz mnóstwo młodzieżowych seriali, a raptem kilka tygodni temu pojawił się kolejny! W sieci zadebiutował właśnie nowy serial ,,Nastoletnie łowczynie nagród".

,,Nastoletnie łowczynie nagród" - obsada

W nowej produkcji Netflix, pt. Nastoletnie łowczynie nagród w rolach głównych zobaczysz: Maddie Phillips (Supernatural), Anjelicę Bette Fellini (The Gifted), a także Kadeema Hardisona (Made of Honor). W gronie producentów serialu Slutty Teenage Bounty Hunters, znajduje się Jenji Kohan (Orange Is the New Black). Twórczynią jest współpracująca już wcześniej z Kohan Kathleen Jordan (American Princess). W obsadzie znajdują się także Mackenzie Astin i Virginia Williams w roli rodziców dziewczyn oraz Cliff "Method Man" Smith, jako łowca nagród Terrance Coin - rywal bliźniaczek. 1. sezon Nastoletnich łowczyń nagród liczy 10 odcinków, po ok. 50 minut każdy. Już od 14 sierpnia 2020 roku jest dostępny na platformie Netflix!

,,Nastoletnie łowczynie nagród" - o czym jest serial?

Nastoletnie łowczynie nagród to serial, po którym trudno było oczekiwać czegokolwiek dobrego ( już sam tytuł sugeruje coś głupiego lub mało poważnego). Aczkolwiek staje się to jedną z silniejszych zalet i czyni tę produkcję jedną z najbardziej pozytywnych niespodzianek Netflixa w 2020 roku. Szybko się okazuje, że mamy do czynienia z czymś przemyślanym, szalenie rozrywkowym i pełnym fantastycznych pomysłów. Tytuł to tylko punkt wyjścia do stworzenia konwencji, która choć jest zwariowana, nie jest tak absurdalna. Bohaterkami są Blair i Sterling - bliźniaczki, które przez przypadek zaczynają pracować z doświadczonym łowcą imieniem Bowser. Pokrótce mówiąc, po prostu ścigają ludzi, którzy z różnych względów są poszukiwani i wystawiono za nimi list gończy. To tylko fundament, od którego wychodzi więcej wątków, a nie główny cel historii. W dużej mierze ten serial opowiada po prostu o życiu i pracy bohaterek, a im dalej, tym wszystko idzie w coraz bardziej niespodziewane rejony. To, co zaczyna się bardzo komediowo i zwariowanie, z czasem nabiera powagi, głębszego znaczenia i sensu. Ale co tu więcej mówić - obejrzyj sama, a przekonasz się, że ten serial wart jest każdej sekundy twojego czasu!

,,Nastoletnie łowczynie nagród" - podobne produkcje

Najnowszy serial Netflixa Nastoletnie łowczynie nagród już za tobą i szukasz czegoś podobnego tematycznie do obejrzenia? W takim razie na pewno spodoba ci się (jeśli jeszcze nie widziałaś) Sex Education - serial z humorem, który wciąga od pierwszej sekundy, Atypowy (serial opowiada o Samie, 19-latku ze spektrum autyzmu, który szuka miłości i niezależności), Trinkets (najnowszy sezon dopiero co ujrzał światło dzienne) i Jeszcze nigdy (fabuła serialu inspirowana jest młodością Mindy Kaling. Przedstawia losy nastoletniej dziewczyny pochodzącej z Indii, która urodziła się już jako Amerykanka. Devi Vishwakumar to 15-latka z Sherman Oaks w Kalifornii, która chce zmienić swój status społeczny po tym, jak przez ostatni rok swojego życia straciła ojca i wylądowała na wózku inwalidzkim na trzy miesiące)! Z pewnością nie oderwiesz się od tych historii tak szybko jak myślisz. Większość z nich ma po kilka sezonów i już zapowiadają kolejne.