Włoska biżuteria tworzona według zasady Mix Match - piękny dodatek do wakacyjnych zestawów

Ti Sento to zachwycająca srebrna biżuteria tworzona zgodnie z tradycyjnymi złotniczymi metodami. Nawiązuje do unikalnego mediolańskiego stylu, a do tego jest przystępna cenowo i można ją spersonalizować. Podkreśli każdą stylizację i doda jej uroku.

Biżuteria Ti Sento jest taka jak ty 

Design Ti Sento nawiązuje do unikalnego mediolańskiego stylu: wyrafinowanego i zgodnego z trendami, ale nigdy przesadnego. Marka zaskoczyła branżę modową swoim konceptualnym myśleniem. Zasada Mix & Match, czyli swobodne łączenie i dopasowywanie, pozwala klientom na tworzenie świadomych kompletów biżuterii. Ta dowolność stała się integralną częścią koncepcji marki.

"Mix&Match" polega na połączeniu i odpowiednim doborze ubioru i biżuterii, aby dopasować się do każdej możliwej sytuacji oraz indywidualnych predyspozycji. Dzięki temu możesz stworzyć wymarzoną biżuterię na każdą okazję - wakacje, przyjęcie czy ślub. Łączenia naszyjników z zawieszkami, zawieszek do kolczyków, pierścionków i bransoletek są uzupełnieniem tego stylu. Wszystkie wzory i kolory kamieni oraz opraw można swobodnie łączyć z innymi kolekcjami i tworzyć nowe zestawienia.