Małgorzata Rozenek-Majdan oskarżona o przerabianie swoich zdjęć! My patrzymy na jej wyszczuplające sylwetkę szorty

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna musi borykać się z hejtem, który na nią spada w sieci. Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując się m.in. w szortach z asortymentu znanej, polskiej marki, jednak wiele obserwatorów zwróciło uwagę na jej zmienione rysy twarzy. Jej odpowiedź rozbraja!

Małgorzata Rozenek-Majdan w szortach od Łukasza Jemioła

Prezenterka chętnie wspiera polskie marki, które w ostatnim jeszcze bardziej liczą na swoich klientów. Małgorzata Rozenek-Majdan swoją ostatnią stylizację, którą zaprezentowała fanom na Instagramie, stworzyła wykorzystując szorty zaprojektowane przez Łukasza Jemioła. Model w błękitnym kolorze wyróżnia gumka w pasie ozdobiona marszczeniem oraz pasek. Szerokie, luźne nogawki optycznie wyszczuplą sylwetkę na czym szczególnie latem zależy wielu z nas. Model w sklepie internetowym marki znajdziemy za 590 zł. Dostępny jest obecnie tylko jeden rozmiar XS/S.

Małgorzata Rozenek-Majdan w długim kardiganie

Kardigany przydadzą nam się nie tylko zimą, ale również latem, gdy pogoda nie rozpieszcza. Małgorzata Rozenek-Majdan swoją ostatnią stylizację dopełniła długim swetrem, który również można znaleźć w asortymencie marki Łukasza Jemioła. Model z dwoma kieszeniami naszytymi z przodu można kupić za 1490 zł. Oprócz produktu w kolorze baby blue znajdziemy kardigan w kremowym odcieniu. Sweter to must have w każdej szafie. Przyda się nie tylko na długie, zimowe wieczory, ale także latem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia swoje zdjęcia?

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie fani gwiazdy zwrócili uwagę na jej twarz, a mianowicie na jej zmienione rysy twarzy. Szybko pojawiły się spekulacje, że Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia w programie graficznym swoje zdjęcia. „Perfekcyjna Pani Domu” szybko odpowiedziała na zaczepki publikując zdjęcie, które rzeczywiście poddała obróbce graficznej. Musimy przyznać, że prezenterka ma niebywałe poczucie humoru!

Więcej o: