Najwygodniejsza bielizna świata marki Sloggi w samym sercu Warszawy! Drugi salon marki już otwarty!

Sloggi właśnie otworzyło swój drugi salon w Polsce. Zakupy można zrobić w znanym centrum handlowym w samym sercu Warszawy. Sprawdźcie, gdzie można kupić ulubioną bieliznę kobiet na całym świecie!

Sloggi w Warszawie

Marka Sloggi od lat z powodzeniem radzi sobie na naszym rynku. Teraz w związku z ogromnym zainteresowaniem ich produktami brand postanowił otworzyć swój drugi salon w Warszawie. Klienci mogą zrobić zakupy w samym centrum stolicy, w popularnej galerii handlowej Złote Tarasy. Sklep znajdziemy na poziomie 1. W asortymencie marki znalazła się nie tylko damska bielizna, ale również męska.

Bielizna SloggiBielizna Sloggi Mat. prasowe Sloggi

Sloggi – sklepy stacjonarne

To już drugi sklep stacjonarny marki Sloggi w Warszawie. Pierwszy z nich pojawił się w Galerii Młociny, której otwarcie nastąpiło ponad rok temu. Bielizna firmy została okrzyknięta przez wiele jej klientek za jedną z najwygodniejszych na świecie. Ich produkty wyróżniają proste kroje i wygodne fasony, które odpowiadają na wiele potrzeb kobiecego ciała.

 

Wyprzedaż w Sloggi

Sezon wyprzedaży dobiega końca, jednak w sklepie internetowym Sloggi można jeszcze upolować produkty taniej nawet do 50%. W asortymencie firmy znajdziemy nie tylko staniki oraz figi damskie, ale także stroje kąpielowe i mnóstwo produktów dla panów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA