Marcelina Zawadzka zachwyciła sukienką zagranicznej marki. Jej zdjęcie w rzepaku wywołało jednak spore zamieszanie

Marcelina Zawadzka ostatnio dużo częściej publikuje na Instagramie zdjęcia w seksownych sukienkach marki For Love & Lemons. Jej biała kreacja zachwyciła obserwatorki, jednak miejsce w którym je wykonała nie spodobało się fanom. Sprawdźcie dlaczego!

Marcelina Zawadzka i jej sukienka w kwiaty na lato

Modelka może pochwalić się perfekcyjną figurą, którą chętnie eksponuje. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie pozuje w białej sukience w kwiaty, która oczarowała jej fanki. Model wyróżnia nie tylko długość mini, ale także długie, bufiaste rękawy z zwężanymi mankietami. Głęboki dekolt karo eksponuje także jej biżuterię, którą zaprojektowała Marcelina Zawadzka. Kreacja marki For Love & Lemons nie jest dostępna w ich sklepie internetowym, jednak podobne modele można znaleźć od 560 zł. To zdecydowanie model dla kobiet odważnych i pewnych siebie, do których naszym zdaniem zalicza się prezenterka.

Marcelina Zawadzka oraz jej marka Mon Defi 

Była Miss Polonia jakiś czas temu ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że stworzyła własną markę biżuterii Mon Defi. Modelka bardzo często prezentuje swoją kolekcję w mediach społecznościowych, a teraz przygotowała wyjątkową akcję dla swoich fanów. Marcelina Zawadzka poprosiła swoich obserwatorów, aby zaobserwowali profil jej firmy. Gdy przekroczy ona liczbę 10 tysięcy, wtedy wylosuje aż 3 osoby, które otrzymają produkt z jej kolekcji. Kolejny raz użytkownicy tej platformy udowodnili, że mają ogromną siłę. W niespełna 16 godzin udało im się spełnić prośbę gwiazdy!

Marcelina Zawadzka w ogniu krytyki

Najnowsze zdjęcie na Instagramie zostało zrobione na tle pola rzepaku. To jedno z najpopularniejszych miejsc ostatnich tygodni, które sprowadzało wiosenny klimat na nasze profile w sieci. Jedna z fanek zarzuciła jej, że po to by wykonać ciekawą fotografię zniszczyła cudzą własność, a przy okazji dom wielu zwierząt. Pod zdjęciem Marceliny Zawadzkiej powstała prawdziwa burza.

Dobrze to dla zdjęcia niszczyć komuś pole....nie no, super

Część z komentujących broniła gwiazdy, inni natomiast zarzucili lekceważenie ciężkiej pracy rolników.