Filmy z Bradem Pittem na Netflixie: wśród nich ,,Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"

Z chęcią odtworzyłabyś najlepsze filmy Brada Pitta? Mamy dla ciebie świetną wiadomość - większość z nich znajdziesz na Netflixie! Ten całkiem pokaźny zbiór filmów doceni niejeden kinomaniak. Sprawdź o jakich filmach mowa - warto zarezerwować dla nich wieczór.

Brad Pitt to bez wątpienia jeden z popularniejszych amerykańskich aktorów, znanych i lubianych na całym świecie. Podziwiany za nieprzeciętną urodę, kunszt aktorski i umiejętność dopasowania się do roli. Jako jedna z bardziej plastycznych postaci kina, łatwo zdobył uznanie. Oprócz wielu obrazów, w których dał się poznać jako prawdziwy amant, bez problemu tworzył też kreacje niezależnych twardzieli, a także czarnych charakterów. Wiesz, że świetne filmy z Bradem Pittem na Netflixie są również dostępne? Wymieniłyśmy kilka z nich!

Filmy z Bradem Pittem na Netflixie - ,,Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"

Filmy z Bradem Pittem na NetflixieFilmy z Bradem Pittem na Netflixie Fot. materiały partnerów

Benjamin Button to jedno z ciekawszych wcieleń Brada Pitta. Pokrótce: mężczyzna, wbrew logice, rodzi się jako blisko osiemdziesięcioletni starzec. Ojciec porzuca swoje dziecko, matka natomiast nie przeżywa porodu. Pod swoje skrzydła bierze go jednak czarnoskóra Queenie (w roli Taraji P. Henson) i traktuje jak własnego syna. Dorastając, Benjamin dostrzega, że gdy sam robi się coraz młodszy, wszyscy jego bliscy powoli umierają. Udaje mu się także zakochać w pięknej Daisy (w roli Cate Blanchett), jednak nawet wobec niej czas okazuje się nieubłagany.

Filmy z Bradem Pittem na Netflixie - ,,Ocean’s Eleven"

Filmy z Bradem Pittem na NetflixieFilmy z Bradem Pittem na Netflixie Fot. materiały partnerów

W Ocean’s Eleven można podziwiać Brada w nieco dojrzalszej kreacji (w porównaniu do wcześniejszych ról). Przestał być niegrzecznym chłopcem i stał się po prostu niegrzecznym mężczyzną ;) Zamiast skórzanej kurtki i tatuaży nosi dobrze skrojony garnitur. Wcielił się w Rusty'ego, jednego z członków jedenastki Danny’ego Oceana, która planuje skok na skarbiec trzech kasyn. Mimo tak ryzykownego zadania, filmowy Rusty w niemal każdej scenie coś je albo pije. Zajada stres? Plotka mówi, że był to sposób samego Pitta na odegranie się na swoim trenerze personalnym, który w rzeczywistości był w stosunku do niego bardzo surowy.

Filmy z Bradem Pittem na Netflixie - ,,Joe Black"

Filmy z Bradem Pittem na NetflixieFilmy z Bradem Pittem na Netflixie Fot. materiały partnerów

Tytułowy Joe Black, którego w tej produkcji wciela się Brad Pitt, jest uosobieniem Śmierci. Mężczyzna zjawia się niespodziewanie w domu Williama Parrisha, będącego majętnym właścicielem prasowego koncernu, na chwilę przed jego urodzinami. Podczas swej wizyty oznajmia mu, że niebawem umrze. Jak się okazuje, William może jednak przedłużyć swój pobyt na ziemi, o ile zgodzi się zostać przewodnikiem Śmierci po ludzkim życiu. Joe staje się więc jego bliskim towarzyszem. Wkrótce też poznaje córkę Williama, Susan (w roli Claire Forlani), a jego serce, wbrew oczekiwaniom, niespodziewanie zaczyna szybciej bić.

Filmy z Bradem Pittem na Netflixie - ,,Wichry namiętności"

Filmy z Bradem Pittem na NetflixieFilmy z Bradem Pittem na Netflixie Fot. materiały partnerów

Brad Pitt daje się poznać jako niezależny i zbuntowany Tristan, średni syn pułkownika Williama Ludlowa (w roli Anthony Hopkins), żyjącego wraz z rodziną na ranczu, z dala od ludzi. Do domu wraca ze studiów młodszy brat Tristana, Samuel (w roli Henry Thomas), przywożąc ze sobą narzeczoną, Susannah (w roli Julia Ormond). Piękno i inteligencja dziewczyny zwraca uwagę nie tylko Tristana, ale i najstarszego z braci, Alfreda (w roli Aidan Quinn). Niespodziewanie dla wszystkich wybucha I wojna światowa. Rodzeństwo, wbrew woli ojca, zaciąga się do wojska. Niestety, podczas jednej z potyczek we Francji, ginie Samuel. Tristan nie może się pogodzić z jego śmiercią. Po powrocie rywalizuje z Alfredem o względy pięknej Susannah.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.