Trendy 2020 - bob z grzywką na bok! Dobra fryzura dla włosów cienkich i grubych!

Może czas na zmianę fryzury? Jeśli masz na nią ochotę, sprawdź nowy trend na bob z grzywką na bok! To bardzo modne cięcie na sezon 2020! Wygodne uczesanie włosów, które świetnie się układa i pasuje do każdego typu twarzy!

Bob z grzywką na bok - co to jest?

Bob z grzywką na bok to nic innego jak klasyczny bob z dłuższą grzywką zaczesywaną na bok. Najczęściej sięga do linii żuchwy, ale ładnie wyglądają też w nieco dłuższej odsłonie. Pasują one do każdego typu twarzy i możesz ją zrobić zarówno z włosów cienkich jak i grubych. W tym sezonie, warto rozważyć kilka z nich. 

 

Postopniowany bob z grzywką na bok 

Stopniowanie zawsze dodaje włosom objętości. Fryzura lepiej się wtedy układa, pasemka delikatnie i kobieco się kręcą, a całość wygląda jak "wiatrem czesana". Bardzo spodobał nam się w tym sezonie postopniowany bob z grzywką na bok! Zakochałyśmy się w tym dziewczęcym wydaniu. Wygląda on bardzo nonszalancko, tak jakbyśmy w ogóle go nie układali, a przy tym jest bardzo korzystny dla twarzy! Pięknie podkreśla nasze oczy, usta i kości policzkowe. 

BobBob fot. Imaxtree

 

Klasyczny bob z grzywką na bok

W tym sezonie modny jest też klasyczny bob z grzywką na bok, czyli włosy ścięte do linii brody z przedziałkiem na boku. To dobre cięcie dla kobiet z dużym nosem lub o bardzo podłużnej twarzy. Taka fryzura wygląda elegancko i jest bardzo wygodna na lato. Do jej pielęgnacji najlepiej używać kosmetyków zwiększających objętość włosów.

Bob z grzywką na bokBob z grzywką na bok fot. Imaxtree

 

Long bob z grzywką na bok

Long bob to hit tego roku! To nieco dłuższy bob, niż klasyczny. Wygląda stylowo, nowocześnie i pasuje każdej kobiecie. Grzywka na bok dodaje mu dziewczęcość i pięknie podkreśla rysy naszej twarzy. To dobry wybór dla pań i o gęstych i o rzadkich włosach, a takie cięcie pasuje też do kobiety w każdym wieku!

Bob z grzywką na bokBob z grzywką na bok fot. Imaxtree

Bob z przedziałkiem na boku

Jeśli nie jest ci natomiast dobrze w grzywkach no boku - masz na przykład bardzo niskie czoło - ten trend może ci się spodobać. Popularną fryzurą na Instagramie w tym roku jest też bob zaczesywany na bok. Tworzy się wtedy bardzo ładna linia, która pięknie eksponuje atuty naszej twarzy. 

Bob na bokuBob na boku fot. Imaxtree

Więcej o:
Copyright © Agora SA