Katarzyna Cichopek w modnej spódnicy w grochy! Ten model jest korzystny dla każdej sylwetki!

Katarzyna Cichopek pozuje w czerwonej spódnicy w grochy na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie. Przewiewny model o długości midi to idelany wybór na lato. Każda kobieta będzie wyglądała w nim dobrze, a stylizacja jaką stworzyła Kasia Cichopek to modne połączenie na ten sezon!

Katarzyna Cichopek w modnej spódnicy w grochy!

Katarzyna Cichopek, jak wielu z nas w tym roku, wybiera wakacje w kraju. Gwiazda przypomina o tym, o czym często zapominamy, czyli ile mamy w Polsce pięknych miejsc, które warto odwiedzić, pisze: 

Nasza piękna Polska w tym roku stawiamy na urlop w kraju. Jest tyle wspaniałych miejsc do zwiedzenia. Będę zabierać Was w podróże małe i duże na moim instagramie. A wy jakie ciekawe miejsca w Polsce polecacie do odwiedzenia?

Obok tego opisu w najnowszym poście Kasia Cichopek dodała malownicze, romantyczne zdjęcie na tle Zamku w Mosznej. Towarzyszy jej ukochany mąż, tancerz Marcin Hakiel. Już na pierwszy rzut oka widać jak para bardzo jest w sobie zakochana. Nam natomiast bardzo podoba się casualowa stylizacja aktorki. Katarzyna Cichopek pozuje na zdjęciu w cudownej spódnicy w grochy. Asymetryczny model midi, który wybrała gwiazda jest korzystny dla każdego typu sylwetki. Ładnie wydłuża postawę i zakrywa ewentualne mankamenty. Czerwony kolor z bielą to klasyczne połączenie, a falbanki na spódnicy dodają stylizacji lekkości. Koniecznie do takich spódnic dobieraj oversizową górę, jak zrobiła to Kasia Cichopek, wygląda to bardzo modnie! Białe sneakersy gwiazdy ładnie dopełniają jej casualowy look. Fani nie zawiedli Katarzyny Cichopek i polecili w komentarzach wiele miejsc wartych odwiedzenia.

Więcej o: