Kasia Tusk w dziewczęcej sukience w kwiaty i w naturalnym makijażu! Sprawdź jej cenę

Kasia Tusk zamieściła wczoraj na swoim Instagramie piękne zdjęcie w letniej scenerii. Naszą uwagę przykuła sukienka w drobne kwiaty i delikatny makijaż blogerki. Sprawdź czy ci też się spodoba!

Kasia Tusk w naturalnym makijażu i w dziewczęcej sukience w kwiaty!

Nie ma to jak naturalne piękno! Delikatny makijaż, zielona sceneria, pola rzepaku, sukienka w roślinny wzór - to wszystko znajdziecie na najnowszym zdjęciu Kasi Tusk na Instagramie. Na blogu Makelifeeasier umieściła też wpis,w którym zachęca do tworzenia naturalnego makijażu. Takiego, który, jak pisze, nie zmieni naszego wyglądu, tylko go podkreśli. Jesteśmy tego samego zdania! Warto stawiać na naturalność. Kasia Tusk zdradziła jakich kosmetyków użyła do wykonania swojego makijażu, a całą ich listę znajdziesz na blogu. Gwiazda zachęca też do skorzystania ze specjalnego kodu z 25% zniżką do sklepu Edited. Znajdziecie w nim przepiękną, wakacyjną sukienką, którą ma na sobie Kasia Tusk. Biały model w drobne kwiaty, nigdy nie wychodzi z mody i to idealna sukienka na wakacje! Jest elegancka i bardzo dziewczęca. Bez zniżki kosztuje 252,90 złotych. Fanom spodobał się ten najnowszy post, komentują:

Uwielbiam tę kolekcję Kwintesencja lata
Piękna sesja
Kasia, uwielbiam Twój profil!

Blog Makelifeeasier Kasi Tusk

Makelifeasier to blog Kasi Tusk, który cieszy się ogromną popularnością. Odwiedza go ponad 800 000 osób miesięcznie. Gwiazda przyznaje, że prowadzenie strony sprawia jej najwięcej radości! Znajdziesz w nim wiele modnych stylizacji i klasycznych ubrań, ale Kasia Tusk nie zawęża tematyki swojego bloga. Przeczytasz w nim też na przykład wiele lifestylowych porad, przepisów czy książek, które warto znać!