Joanna Koroniewska odwiedziła już swojego fryzjera! Jej nowy kolor włosów to hit

Od poniedziałku każda z nas może wybrać się do swojego ulubionego fryzjera. Tak też zrobiła Joanna Koroniewska, czym pochwaliła się na Instagramie. Aktorka zdecydowała się na nowy kolor, który oczarował jej fanki. Sprawdźcie, jak teraz prezentuje się artystka!

Joanna Koroniewska i jej nowa fryzura

Aktorka na początku tygodnia wybrała się do fryzjera, by odświeżyć swoją fryzurę. Joanna Koroniewska skorzystała z usług znanego salonu Duda Hair Design, który także odwiedza Anna Lewandowska. Ceny w tym miejscu zaczynają się już od 100 zł. Aktorka tym razem zdecydowała się na odświeżenie swojego blond koloru i ukrycie odrostu. Mieszanka ciepłych odcieni tej barwy, wpadająca w delikatny róż to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę. Fryzura nie tylko odejmuje gwieździe lat, ale także wpisuje się w najgorętsze trendy 2020 roku. Piękne i zdrowe włosy to jedna z naszych wizytówek, dlatego warto poświecić więcej czasu na ich odpowiednią pielęgnację.

 

Joanna Koroniewska, a używanie telefonu u fryzjera

Wielu fanów aktorki zwróciło jej uwagę, że obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych podczas wizyty u fryzjera lub kosmetyczki. Według rozporządzenia, w takich miejscach należy zachować najwyższe środki ostrożności, które zminimalizują możliwość zarażenia się wirusem. Joanna Koroniewska w opisie pod swoim najnowszym zdjęciem postanowiła uspokoić swoich obserwatorów. Gwiazda zdradziła, że odwiedziła fryzjera, ponieważ przygotowywała się do sesji zdjęciowej. W tym czasie w salonie fryzjerskim nie pojawiały się osoby trzecie.

 

#domówkaudowborów nowy trend na Instagramie

W czasach pandemii wielu z nas używało mediów społecznościowych do kontaktu ze swoimi bliskimi. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili pójść o krok dalej. Niemal co wieczór na ich Instagram Stories pojawiają się rozmowy ze znanymi i lubianymi osobami, które gromadzą przed telefonami tysiące osób. Dzięki temu wielu obserwatorów może poznać swoje ulubione gwiazdy z zupełnie nowej, często prywatnej strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.