Kasia Cichopek relaksuje się na balkonie w pięknej, eksponującej dekolt sukience polskiej marki SaintBy

Katarzyna Cichopek korzysta ze słonecznych dni wygrzewając się na balkonie. Na Instagramie często zamieszcza zdjęcia w wiklinowym fotelu tytpu jajo. Fanów zachwyciła sukienka marki SainBy, którą Kasia miała na sobie. Odważna!

Kasia Cichopek w pięknej sukience SaintBy

Pogoda za oknem coraz bardziej sprzyja krótkim, zwiewnym sukienkom. Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie na balkonie. Aktorka korzysta ze słonecznych dni i delektuje się pierwszymi, polskimi truskawkami, które udało się jej upolować. Kasia ubrała sukienkę w kolorze ecru polskiej marki SainBy. Jest to model Sophie Silk Ecru. Jest dostępna w sklepie internetowym marki w rozmiarach S i M, a jej cena regularna to 1150 zł., ale za zapisanie się do newslettera marki możecie zdobyć 10% zniżki. Sukienka SainBy, którą wybrała Kasia to strzał w dziesiątkę! Eksponuje wszystko kobiece atuty, a w szczególności dekolt! Taki krój idealnie pasuje aktorce! 

Katarzyna Cichopek świętowała Lany Poniedziałek w dresie SaintBy

Katarzyna Cichopek bardzo często pokazuje się w kreacjach polskich marek. Nawet Lany Poniedziałek świętowała w dresie SainBy. Często wybiera także kobiece sukienki marki Just Paul, a także nowej marki odzieżowej Loriini. Aktorka ma świetny gust i jest źródłem inspiracji dla wielu kobiet. Każda jej stylizacja wzbudza zainteresowanie i jest strzałem w dziesiątkę. Tym razem śliczna sukienka SaintBy także nie umknęła damskiej części widowni:

Kasia...toz to mozna w kompleksy wpasc. Bosko
Ładna sukienka. Gdzie Pani kupuje takie piękne suknie?

Katarzyna Cichopek odpowiedziała:

w większości to polskie marki. Sukienka na zdjęciu to @saintby_official

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instagram: @Katarzynacichopek

 

Więcej o: