Kasia Cichopek tańczy na balkonie w ślicznej sukience polskiej marki Loriini. Wygląda obłędnie!

Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie zdjęcia w ślicznej sukience polskiej marki Loriini. To nowa marka, której kreacje natychmiast pokochały gwiazdy! Kasia wybrała niebieską, asymetryczną midi. Wiemy ile kosztuje!

Katarzyna Cichopek w sukience marki Loriini

Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie zdjęcie z piątkowego #balkonparty. Na tę okazję włożyła wyjątkową sukienkę marki Loriini w najmodniejszym kolorze - classic blue. Asymetryczna kreacja jest stworzona do tańca co widać po zdjęciach Kasi. Wraz z jej obrotami wokół własnej osi suknia pięknie wiruje na wietrze. Kasia ma na sobie sukienkę Loriini - Tily, której cena regularna to 650 zł. Sukienka ma piękny, kopertowy dekolt, a wykończona jest fantazyjnymi falbanami. Pięknie podkreśla zgrabną figurę aktorki. 

Kasia Cichopek dba o cerę z kosmetykami HelloBody!

Kasia Cichopek na Instagramie coraz częściej pokazuje, jak dba o skórę, by miała zdrowy i promienny wygląd, szczególnie, gdy siedzimy w domu i mamy odrobinę więcej czasu, który możemy poświęcić na oczyszczanie, nawilżanie i odżywanie. Katarzyna Cichopek podobnie, jak wiele gwiazd polskiego show - biznesu sięgnęła po kosmetyki HelloBody z najnowszej linii Cara. Używa ich także Natalia Siwiec!  

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instgram: @Katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek odpoczywa z mężem na balkonie

Kasia Cichopek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z randki z mężem na balkonie. Małżeństwo postarało się o niepowtarzalny, romantyczny klimat. Oboje odpoczywają na leżakach pod ciepłym kocem i trzymają się za ręce. Widok z balkonie także zachwyca - u stóp mają całą Warszawę! Trzeba przyznać, że widok zakochanej pary jest naprawdę miły dla oka, szczególnie w takim nastrojowym klimacie.