Anna Wendzikowska w supermodnej bluzie od Łukasza Jemioła, ale to kapcie marki Etam wzbudziły największy zachwyt

Anna Wendzikowska zamieściła na Instagramie zdjęcie w domowym outfitcie. Starając się uchwycić każdy detal stylizacji przybrała dość zbawną pozę, ale było warto! Jej paputki zrobiły furorę, podobnie jak bluza od Łukasza Jemioła.

Anna Wendzikowska modna nawet w domu

Anna Wendzikowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w domowej stylizacji w całej okazałości. Widać, że prezenterka ma do siebie dużo dystansu i musiała się naprawdę nagimnastykować, żeby na fotografii było to co najważniejsze - kapcie! Puchate paputki z wizerunkiem maskotki Furby zachwyciły jej fanki. Model ze zdjęcia jest już niedostępny, ale w sklepie internetowym francuskiego sklepu Etam kupicie równie piękne i pluszowe papcie w świetnej cenie! Naszej uwadze nie uszły także dopasowane jeansy, które idealnie podkreślają figurę Ani. Model ze zdjęcia pochodzi ze sklepu Freddy Polska, kosztuje 468 zł. i znajdziecie go pod tym linkiem. Modne jeansy w kolorze niebieskim Ania połączyła z klasyczną bluzą dresową projektu Łukasza Jemioła. To model  AIR EARTH w kolorze białym - jej cena regularna to 449 zł. Oprócz tego prezenterka pochwaliła się także biżuterią marki Apart, która zdobi jej dłonie. Trzeba przyznać, że nawet w domowym wydaniu wygląda pięknie, mimo że, jak twierdzi coraz mniej ma ochotę się stroić: "swoją drogą z dnia na dzień na tej kwarantannie mam coraz mniej motywacji, żeby zakładać coś innego niż dres... spodnie" - czytamy na Instagramie. 

Fani zachwyceni figurą Anny Wendzikowskiej

Anna Wen dzikowska na zdjęciu uchwyciła nie tylko modne w ostatnim czasie kapcie, ale także świetną figurę. Prezenterka przyzwyczaiła nas i fanów do stylizacji z sukienką lub spódnicą w roli głównej, a wybierając jeansy Freddy przypomniała, że ma także świetna pupę. Nie uszło to uwadze fanów, którzy w komentarzach zachęcają Anię, by częściej ubierała właśnie takie modele. "ile razy w tygodniu ćwiczysz, że masz taką figurę?", "Fajna pupa...a w tv aby w sukienkach...pora na jeansy" - komentowali obserwatorzy twórczości Wendzikowskiej w social mediach.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Fot. Instagram: @Annawendzikowska

Więcej o: